The Four. Bitwa o sławę: Igor Herbut wściekły na Kasię Dereń!

Igor Herbut, Kasia Dereń fot. Polsat


Takich emocji jeszcze nie było! Ekstaza, łzy wzruszenia i wielki gniew! W czwartym odcinku „The Four” doszło starcia wokalnych tytanów! Jedna z najlepszych polskich wokalistek – Kasia Dereń wyzwała do pojedynku czarnego konia programu – Karolinę Leszko. – Jak wyjść, to z podniesioną głową! – mówiła wokalistka.

Niezadowolony juror

Kasia Dereń śmiało wkroczyła na scenę i brawurowo wykonała utwór „Love On Top” Beyonce. Po występie Igor Herbut powiedział jej kilka słów od serca:

– Mam wrażenie, że ty jesteś cały czas druga (…) zbudowałaś nad sobą szklany sufit i ten głos mocno w niego uderza (…) to szkło pęka tylko w pajęczynę (…) Czuję, że to super ważna chwila i chciałbym, żebyś głosem, sobą, walką, sercem i duszą rozwaliła to szkło dzisiaj na dobre!

Kasia kontra Karolina

Znakomita wokalistka dostała od jurorów szansę na muzyczną bitwę. Na swojego przeciwnika wybrała Karolinę Leszko. Spektakularne starcie Karoliny z „Think” Arethy i Kasi Dereń „A to co mam” z repertuaru Kasi Kowalskiej wzbudziło ogromne emocje wśród jurorów – To była ekstaza i łzy wzruszenia – komentowała Natalia Nykiel. – Pierwszy raz płakałem w trakcie „The Four” – mówił poruszony Kuba Badach. Natomiast Igor Herbut był bardzo wzburzony! Nie mógł odżałować tego, co się wydarzyło… Zobaczcie fragment programu!

Previous Article

Canal+ debiut serialu "Król"

Next Article

TVP2: Kocham Dwójkę - złoty jubileusz

Related Posts
Total
2
Share