The Four. Bitwa o sławę: Jury i Prowadząca zaśpiewają w Wielkim Finale na żywo!

The Four – Kuba Badach, Natalia Nykiel, Igor Herbut (fot. K Szczęsny)


Już w piątek 13 listopada decydujące starcia w polskiej edycji „The Four. Bitwa o sławę”. Na muzycznej arenie, na której rozegrają się najgorętsze bitwy tego roku, zobaczymy również dwa występy specjalne!

Wielki finał

To będzie muzyczne trzęsienie ziemi! Wieczór pełen muzycznych emocji i spektakularnych pojedynków uświetnią niezwykłym występem Natalia Nykiel, Igor Herbut i Kuba Badach. Na scenie zaśpiewa też Natalia Szroeder. Występy jurorów i prowadzącej z pewnością podgrzeją atmosferę wokół finałowych starć w show.

Natalia Szroeder – The Four (fot. K. Szczęsny Polsat)

Muzyczny przewrót?

A komu widzowie otworzą drogę do bitwy o sławę? Szansę ma każdy, kto przynajmniej raz siedział na krześle „The Four”: Sabina Jeszka, Kuba Krupski, Julia Szwajcer, Ewa Ekwa i Filip Czarnecki. Kto to z nich okaże się faworytem jurorów?

Krupski, Jeszka, Szwajcer, Ekwa, Czarnecki (fot. K. Szczęsny)

100 tysięcy do wygrania!

Czy powracająca dwójka uczestników odzyska swoje fotele i wyeliminuje Magdalenę Krzemień, Samiego Harba, Karolinę Leszko lub Martina Fitcha w Wielkim Finale? O tym, kto wygra „Bitwę o sławę” zdecydują widzowie w głosowaniu na żywo za pośrednictwem strony internetowej. Na triumfatora czeka 100 tysięcy złotych!

Previous Article

"MasterChef Junior": Startują castingi online do 6. edycji!

Next Article

Antoni Królikowski i Zofia Wichłacz w serialu Canal+

Related Posts
Total
1
Share