The Voice Kids: 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli. Wideo.

Jury The Voice Kids

W najbliższą sobotę rusza czwarta edycja „The Voice Kids”. Jedną z uczestniczek będzie Sara, którą Cleo porównała do młodej Whitney Houston.

Myślałam, że masz na imię Whitney. Śpiewasz emocjami. Trafiasz nas centralnie prosto w serce. Jestem totalnie zahipnotyzowana – wyznała poruszona i zaskoczona Cleo po występie 12-letniej Sary Egwu-James, która już w najbliższą sobotę podczas pierwszych Przesłuchań w Ciemno czwartej edycji muzycznego show TVP2 zaśpiewa utwór „Anyone” z repertuaru Demi Lovato. 

Fragment sobotniego występu utalentowanej Sary możecie zobaczyć już teraz w naszym wideo. Niezwykły głos i dojrzała interpretacja 12-latki oszołomiła nie tylko Cleo ale również Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental.

Już wiemy po co to wszystko robimy, po co tu jesteśmy – żeby usłyszeć ciebie i przeżyć to razem z tobą. Dziękuję ci z głębi serca – wyznał podekscytowany Tomson. 

Jeżeli kto się mnie spyta, dla kogo jest program „The Voice Kids” od razu powiem – dla takiej Sary! – mówił Dawid Kwiatkowski, który próbował ukryć łzy wzruszenia po występie 12-latki.

Sara Egwu-James rozpoczęła swoją przygodę ze śpiewem sześć lat temu, kiedy wygrała pierwszy w życiu konkurs wokalny. Od tamtej pory nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Talent wokalny szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Udział w programie był wielkim marzeniem. 

Cały występ Sary oraz innych uczestników czwartej edycji „The Voice Kids” już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Previous Article

TVN7: Hotel Paradise startuje z 3. edycją!

Next Article

Gliniarze wiosna 2021

Related Posts
Roksana Wegiel The Voice Kids
Czytaj więcej

Powraca The Voice Kids! Kiedy premiera?

Na ten wieczór czekaliśmy całą edycję - już w sobotę 1 grudnia poznamy Najlepszy Głos w Polsce, a 9. edycja „The Voice of Poland” zostanie zakończona. Ale spokojnie, idzie nowe, bo kiedy coś się kończy, coś innego się zaczyna. Na antenę Telewizyjnej Dwójki powraca „The Voice Kids”. Już 1 stycznia o godz. 20:05 zostanie wyemitowany pierwszy odcinek dziecięcej wersji muzycznego talent show. To będzie inwazja małych, wielkich talentów. Jesteście na nią gotowi?
"The Voice of Kids" jury (fot. TVP)
Czytaj więcej

Startuje “The Voice Kids”! [VIDEO]

Były sobie cztery małe gwiazdki, które dorosły i stały się wielkimi gwiazdami. A potem? Pojawiły się dzieci, które postanowiły wziąć udział w „The Voice Kids”. Do drugiej edycji muzycznego talent show zgłosiła się rekordowa liczba młodych wokalistów z całej Polski. Każdy z nich marzy o tym, by upragniona statuetka trafiła właśnie w jego ręce. Komu się uda? Premierowy odcinek już dziś o godz. 20:05 na antenie TVP 2.
Total
1
Share