Krystian Ochman zwycięzcą Voice of Poland 11

Krystian Ochman z drużyny Michała Szpaka głosami widzów został zwycięzcą 11. edycji „The Voice of Poland”. Finalista  programu otrzymał tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce”, możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz 50 tysięcy złotych.

Uczucie jest przytłaczające. Nigdy nie spodziewałem się, że dotrę tak daleko, a już najmniej, że wygram. To zwycięstwo nie należy do mnie, należy do tak wielu ludzi, którzy poświęcili tyle energii, czasu i miłości dla mnie  –  powiedział Krystian Ochman.

Zwycięzca 11. edycji muzycznego show Dwójki  pokonał Annę Gąsienicę-Byrcyn z drużyny Edyty Górniak, Jędrzeja Skibę, którego trenerką była Urszula Dudziak oraz Adama Kalinowskiego z ekipy Tomsona i Barona. Rywalizacja o najlepszy polski głos była bardzo emocjonująca. Wg MOR* w momencie najwyższej oglądalności finał zobaczyło 3,8 mln widzów.

Do jedenastej edycji napłynęła rekordowa liczba ponad 12 tysięcy zgłoszeń. Program przyciągnął fanów programu nie tylko przed ekrany telewizorów, ale również na oficjalne kanały programu w social mediach. Na Facebooku filmy z udziałem trenerów, prowadzących i uczestników 11. edycji wyświetlono ponad 45 milionów razy. Profil obserwuje ponad 850 tysięcy followersów i tym samym zajął pierwsze miejsce w rankingu fanpage’y programów telewizyjnych w Polsce. Materiały znajdujące się na oficjalnym koncie na Instagramie miały ponad 12 milionów wyświetleń, a na YouTube wyświetlenia wszystkich zamieszczonych dotąd filmów przekroczyły miliard! 

Już od 2 stycznia 2021 Dwójka pokaże drugą edycję „The Voice Senior”. W jury zasiądą Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny oraz debiutujący w roli trenerów: Izabela Trojanowska i Witold Paszt. Sylwetki nowych uczestników przybliżą prowadzący: Marta Manowska oraz, po raz pierwszy w programie, Rafał Brzozowski.

*MOR – Model Oglądalności Rzeczywistej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Previous Article

Discovery uruchamia światowy serwis VOD Discovery+

Next Article

Netflix zrealizuje serial "Kajko i Kokosz"

Related Posts
Total
0
Share