Na co dzień jest operatorem żurawia. Jego głos zachwycił trenerów „The Voice of Poland”. Wideo.

Mateusz Wojkowski The Voice of Poland, edycja 11

Występ 28-letniego Mateusza okaże się jednym z najbardziej zaskakujących w 11. edycji “The Voice of Poland”?

Z żurawia na… scenę!

Do tegorocznej edycji „The Voice of Poland” zgłosiła się rekordowa liczba chętnych – ponad 12 tysięcy osób! Podczas Przesłuchań w Ciemno na scenie wokalne umiejętności zaprezentuje ponad 90 uczestników. Jednym z nich będzie Mateusz Wojkowski, mieszkaniec Łaz w województwie małopolskim. Na co dzień 28-latek pracuje w firmie produkującej regały na opony jako operator żurawia przy linii lakierni proszkowej. Poza tym od wielu lat jest wokalistą i wodzirejem w zespole weselnym.

Zachwyt jurorów

W muzycznym talent show Mateusz Wojkowski zaśpiewa utwór „Send Me An Angel” zespołu Scorpions, bo jak sam mówi, najbliższa jego sercu jest muzyka rockowa. Wystarczyło zaledwie kilkanaście sekund a wszyscy trenerzy „The Voice of Poland” zapragnęli mieć go w swojej drużynie.

To był wspaniały występ – ocenił Michał Szpak. Podoba mi się tembr twojego głosu.

Bardzo podoba mi się jak śpiewasz – zachwycała się Urszula Dudziak.

Wow! – zdołała wydusić z siebie zaskoczona Edyta Górniak.

Czas na blokadę

O wielkim talencie Mateusza może świadczyć również fakt, że jeden z trenerów tak bardzo zapragnął z nim pracować w następnym etapie i zdecydował się użyć przycisk Blokady przeciwko… Edycie Górniak. Kto zablokował wokalistkę? Kogo na swojego trenera wybierze Mateusz Wojkowski? Odpowiedź już dziś o godzinie 21:15 w TVP2.

Previous Article

"Kuchenne rewolucje" w Gdańsku!

Next Article

Taniec z gwiazdami: Sylwester Wilk odszedł z programu!

Related Posts
Total
0
Share