TVP Sport Polecamy Telewizja

„Projekt: Lewy” – interaktywny reportaż na sport.tvp.pl

Robert Lewandowski

Już dziś pod adresem projektlewy.tvp.pl udostępniono interaktywną opowieść o Robercie Lewandowskim. Kibice będą mogli w niespotykanej formie na nowo poznać najlepszego polskiego piłkarza.

„Projekt: Lewy” to specjalna, multimedialna platforma, dzięki której użytkownik będzie mógł sam wybrać, w jaki sposób chce śledzić jego życie i karierę.

Na przygotowanie projektu TVP Sport poświęcił prawie rok. Przeprowadzono blisko 30 wywiadów, w tym z samym Robertem Lewandowskim. Reporterzy, w Polsce i w Niemczech, rozmawiali z kolegami z drużyn, szkoleniowcami z drużyn młodzieżowych i reprezentacyjnych. W „Projekcie: Lewy” wzięli udział m.in. trenerzy Waldemar Fornalik, Franciszek Smuga, Rafał Ulatowski, Leszek Ojrzyński, Ivan Djurdjević, a także Włodzimierz Lubański, Sebastian Mila czy Michał Żewłakow.

Zebrano wyjątkowe, również prywatne, archiwalne zdjęcia z najmłodszych lat kapitana reprezentacji Polski oraz nieznane materiały filmowe Telewizji Polskiej. Warto podkreślić, że to nie będzie „zwykły” reportaż. Czegoś takiego w polskiej sieci jeszcze nie było.

 

 

Projekt:Lewy” – projektlewy.tvp.pl

 

Powiązane artykuły

“M jak miłość”: Rodzina się powiększy! [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis

Katarzyna Cebula wygrała „Wyspę przetrwania” (zdjęcia z finału)

Magdalena Pełek

25 lat Polsatu!

Dawid Propolis