CBS Action Filmy w TV

„Przetrwać”, czyli walka na śmierć i życie na CBS Action

CBS Action przygotował coś wyjątkowego dla wszystkich amatorów silnych wrażeń! Już w grudniu zapraszamy na cykl „Przetrwać”, czyli siedem premier – trzymających w napięciu filmów, w których bohaterowie będą walczyć o najwyższą stawkę: własne przetrwanie.

Zmagania z krwiożerczymi potworami, wyścig z czasem w obliczu zbliżającej się zagłady Ziemi czy też pojedynki na śmierć i życie – to wszystko i wiele więcej zobaczyć będzie można w każdą środę i czwartek, od 1 do 22 grudnia o 23:00.

HYDRA – 1 grudnia o 23:00

Więzień i były żołnierz Marines, Tim Nolan, oraz trójka innych skazańców zostają przetransportowani na bezludną wyspę. Mają 24 godziny na przygotowanie, a potem staną się zwierzyną, na którą zapoluje grupa znudzonych milionerów. Co gorsza, okazuje się, że na wyspie mieszka tajemniczy, starożytny potwór: wielogłowa hydra!

Występują: George Stults, Dawn Olivieri, Polly Shannon


KICKBOXER 2: GODZINY ZEMSTY – 
7 grudnia o 23:00

David Sloan zostaje wbrew własnej woli wciągnięty z powrotem w świat zawodowych walk, przyciągając tym samym uwagę złowrogiego Po. David nie daje się łatwo sprowokować, jednak kiedy Po morduje jednego z jego uczniów, starcie wydaje się być nieuniknione.

David zaczyna intensywny trening pod okiem Xiana, który wcześniej szkolił jego brata. Teraz ma szansę na zwycięstwo — ale w konfrontacji z Po nic nie jest pewne.

Występują: Sasha Mitchell, Peter Boyle, Dennis Chan


KICKBOXER 3: SZTUKA WALKI – 
8 grudnia o 23:00

David Sloan i jego nauczyciel Xian przyjeżdżają do Rio de Janeiro, gdzie ma się odbyć prestiżowy turniej. Kiedy David zaprzyjaźnia się z parą małych uliczników, którzy próbowali ukraść mu aparat fotograficzny, wykorzystuje to amerykański handlarz ludźmi Lane. Grozi, że skrzywdzi dzieci, jeśli kickboxer nie weźmie udziału w turnieju. Jedynym sposobem uratowania przyjaciół jest zwycięstwo nad zawodnikiem wystawionym do turnieju przez Lane’a…

Występują: Sasha Mitchell, Dennis Chan, Richard Comar

STUDNIA  – 14 grudnia o 23:00

Siedemnastoletnia Kendal żyje na skraju rozległej, jałowej doliny. Od dekady na ziemię nie spadła tu ani jedna kropla deszczu. Dawni mieszkańcy albo nie żyją, albo opuścili te strony. Kiedy prawa do ostatniej studni, z której mogą korzystać, rości sobie chciwy właściciel innych źródeł wody, Kendal musi podjąć decyzję: uciec i ukryć się, albo walczyć o przetrwanie tych kilku ostatnich osób i rzeczy, które jej jeszcze zostały.

Występują: Haley Lu Richardson, Max Charles, Jon Gries

OCALIĆ ŚWIAT – 15 grudnia o 23:00

Na powierzchnię Ziemi pada elektromagnetyczna plazma, niszcząca systemy elektryczne i sieci telekomunikacyjne. Kto zetknie się z dziwną substancją, zamienia się w popiół. Miłośnik filmów o końcu świata Owen i jego przyjaciel Steve czują, że spełniły się ich marzenia — czy raczej koszmary. Dwójka bohaterów na podstawie wiedzy zdobytej z oglądanych filmów science fiction układa plan, który może uratować ludzkość — jeśli tylko uda im się wykorzystać arsenał głowic atomowych…

Występują: Greg Grunberg, Caroline Cave, Neil Grayson

RPG – 21 grudnia o 23:00

Steve Battier, stary, śmiertelnie chory multimilioner, staje przed szansą odzyskania młodości i zdrowia — i postanawia z niej skorzystać. Niestety, jest pewien haczyk: oferta obowiązuje tylko przez pewien czas. Zapłaciwszy ogromną sumę pieniędzy, Steve może żyć przez dziesięć godzin w ciele młodego człowieka. Potem gra się kończy. Poczucie władzy, witalności i siły sprawia, że Steve wyzbywa się wszelkich hamulców. Gdy jednak wyznaczony czas dobiega końca, mężczyzna ani myśli się z tym pogodzić…

Występują: Rutger Hauer, Alix Wilton Regan, Dafne Fernandez

SEAL KONTRA PREDATOR – 22 grudnia o 23:00

Bogaty inwestor traci kontakt z tajnym laboratorium badawczym. Wynajmuje więc elitarny oddział najemników, których zadaniem jest uratowanie pracującego w tym ośrodku wybitnego naukowca. Do oddziału dołącza także specjalista w dziedzinie zdolności parapsychicznych, który ma pomóc zlokalizować cel w podziemnym labiryncie pomieszczeń i korytarzy. Kiedy najemnicy przybywają na miejsce, atakuje ich stworzenie z innego wymiaru…

Występują: Eric Roberts, James C. Burns, Kristina Anapau

Nacykl „Przetrwać” zapraszamy od 1 do 22 grudnia w środy i czwartki o 23:00.

 

Powiązane artykuły

HBO: Ethiopiques: Muzyka duszy

Dawid Propolis

„Vera” – 6. sezon serialu tylko w Ale kino+

Dawid Propolis

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny – jako film!

Magdalena Pełek