Informacje prasowe prosimy przesyłać na adres: redakcja@tvdzis.pl


Zespół redakcyjny:
Dawid Propolis, tel. 790 715 391
Magdalena Pełek,

Stała współpraca:
Robert Wróbel,
Daniel Pietrzykowski


 O portalu tvdzis.pl

Portal tvdzis.pl powstał w 2013 roku (początkowo jako blog telenewsy.pl). Po roku od startu i zdobyciu grona stałych czytelników, redakcja postanowiła rozszerzyć działalność modyfikując nazwę na tvdzis.pl oraz skupiając się na tematyce telewizyjnej. Na rynku istnieje wiele stron poświęconych mediom, nigdy jednak żadna z nich w szczególny sposób nie koncentrowała się na telewizji.

Jesteśmy dalecy od opisywania skandali, mieszania się do polityki czy też nadmiernego krytykowania (chociaż mamy też swoje zdanie :] ). Szanujemy różne gusta, bo rozumiemy jak wielobarwna jest telewizyjna publiczność. Chcemy, aby nasi czytelnicy znaleźli na stronach tvdzis.pl informacje o swoich ulubionych programach, serialach i gwiazdach. Wierzymy, że w przyszłości telewizja nie zniknie. Programy telewizyjne nadal budzą ogromne zainteresowanie, a ciekawy program dokumentalny czy film potrafi dostarczyć wartościowej rozrywki. Rozwój platform sVOD zwiastuje nowy sposób konsumpcji treści. Z przyjemnością przyglądamy się temu zjawisku i opisujemy go na naszych łamach.

Chcemy być “podpowiadaczem” w bogatym telewizyjnym menu. Mamy nadzieję, że każdy z fanów telewizji dzięki z nam znajdzie coś w nim dla siebie!


Współpraca

Z przyjemnością opisujemy informacje dotyczące najnowszych odcinków programów czy seriali. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą stacją telewizyjną lub Agencją PR. Aby przesłać do nas materiał należy wysłać email na adres: redakcja@tvdzis.pl. Po akceptacji przez zespół redakcyjny, tekst znajduje się na portalu www.tvdzis.pl. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego (tel. 697 351 879) celem omówienia szczegółów publikacji.

https://www.facebook.com/tvdzis

https://www.instagram.com/tvdzis.pl/