Connect with us
https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Redakcja

Informacje prasowe prosimy przesyłać na adres: redakcja@tvdzis.pl


Zespół redakcyjny:
Kamil Szypuła, tel. 697 351 879
Dawid Propolis, tel. 790 715 391
Magdalena Pełek,

Stała współpraca:
Robert Wróbel,
Daniel Pietrzykowski


 O portalu tvdzis.pl

Portal tvdzis.pl powstał w 2013 roku (początkowo jako blog telenewsy.pl). Po roku od startu i zdobyciu grona stałych czytelników, redakcja postanowiła rozszerzyć działalność modyfikując nazwę na tvdzis.pl oraz skupiając się na tematyce telewizyjnej. Na rynku istnieje wiele stron poświęconych mediom, nigdy jednak żadna z nich w szczególny sposób nie koncentrowała się na telewizji.

Jesteśmy dalecy od opisywania skandali, mieszania się do polityki czy też nadmiernego krytykowania (chociaż mamy też swoje zdanie :] ). Szanujemy różne gusta, bo rozumiemy jak wielobarwna jest telewizyjna publiczność. Chcemy, aby nasi czytelnicy znaleźli na stronach tvdzis.pl informacje o swoich ulubionych programach, serialach i gwiazdach. Wierzymy, że w przyszłości telewizja nie zniknie. Programy telewizyjne nadal budzą ogromne zainteresowanie, a ciekawy program dokumentalny czy film potrafi dostarczyć wartościowej rozrywki. Rozwój platform sVOD zwiastuje nowy sposób konsumpcji treści. Z przyjemnością przyglądamy się temu zjawisku i opisujemy go na naszych łamach.

Chcemy być “podpowiadaczem” w bogatym telewizyjnym menu. Mamy nadzieję, że każdy z fanów telewizji dzięki z nam znajdzie coś w nim dla siebie!


Współpraca

Z przyjemnością opisujemy informacje dotyczące najnowszych odcinków programów czy seriali. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdą stacją telewizyjną lub Agencją PR. Aby przesłać do nas materiał należy wysłać email na adres: redakcja@tvdzis.pl. Po akceptacji przez zespół redakcyjny, tekst znajduje się na portalu www.tvdzis.pl. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego (tel. 697 351 879) celem omówienia szczegółów publikacji.

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Advertisement

Facebook

Advertisement
Connect