Robert Biedroń SNL Polska
Robert Biedroń SNL Polska
tvdzis.pl » Robert Biedroń i Kamp! w SNL Polska!
Polecamy Showmax SNL Polska

Robert Biedroń i Kamp! w SNL Polska!

Już dziś w roli prowadzącego odcinek SNL Polska zadebiutuje Robert Biedroń. Gościem muzycznym będzie łódzki zespół Kamp!

Piotr Adamczyk udowodnił, że nadal doskonale czuje się w klimatach papieskich. Michał Piróg pokazał, że Azję Express ma głęboko…w sercu. Jakub Gierszał dał się poznać jako aktor grający tylko w ambitnych filmach i nostalgiczny, wąsaty raper – hipster. Teraz nadeszła kolej na gwiazdę sceny politycznej. Nowy odcinek SNL Polska, w najbliższą sobotę poprowadzi najbardziej wyluzowany prezydent miasta w Polsce.

Robert Biedroń SNL Polska
Robert Biedroń SNL Polska

Robert Biedroń – gdy jako początkujący polityk ujawnił, że jest gejem, jego mama uznała, że popełnił wielki błąd. Dzisiaj jest chyba najbardziej rozpoznawalną publiczna postacią, która jednoczy wyborców, a nie ich dzieli. Robert Biedroń, zanim został prezydentem Słupska, był aktywnym działaczem organizacji LBGT i żarliwym społecznikiem, uwrażliwionym na los najsłabszych. Dzisiaj jest jednym z najpopularniejszych polityków w Polsce, a wiele osób widzi w nim kolejnego prezydenta naszego kraju. Na tegorocznym Przystanku Woodstock udowodnił, że doskonale rozumie problemy młodych ludzi i wie jak do nich przemawiać. Nie boi się tematów tabu, otwarcie żartuje ze swojej orientacji seksualnej. Potrafi być ostry jak brzytwa lub łagodny, niczym baranek. Swój cięty dowcip miał okazję zaprezentować podczas roastu rapera – Popka.

Kamp! SNL Polska
Kamp! SNL Polska

KAMP! – młode trio łódzkich artystów w składzie: Radosław Krzyżanowski, Michał Słodowy i Tomasz Szpaderski. Występowali już m.in. na Openerze, Audioriver czy Selectorze. Grali w USA i Wielkiej Brytanii. Panowie mają na swoim koncie dwie płyty (Kamp!, Orneta) i wiele przebojów w rytmie melodyjnego synth popu, house’u i chill – wave’u. Ich remix utworu Dancing Shoes Moniki Brodki, miał prawie 3 miliony odsłuchań na Youtube.

Premiera nowego odcinka SNL Polska na żywo z Warszawy – do obejrzenia za darmo na YouTube SNL Polska (https://www.youtube.com/SNLPolska) lub na stronie www.showmax.com, również dla niezarejestrowanych użytkowników.

Powiązane artykuły

Ucho Prezesa: Wraca Pani Basia, debiutuje Hanna Śleszyńska.

Robert Wróbel

Ucho Prezesa 3 w Showmax

Dawid Propolis

Trzeci sezon Ucha Prezesa w Showmax

Magdalena Pełek
%d bloggers like this: