Ruda z Red Lips "Randka z nieznajomym" (fot. Polsat/WBS)
Ruda z Red Lips "Randka z nieznajomym" (fot. Polsat/WBS)
Główna » Ruda z Red Lips poprowadzi nowy program w Polsat Cafe!
Polsat Cafe Telewizja

Ruda z Red Lips poprowadzi nowy program w Polsat Cafe!

Joanna Lazer (Ruda z zespołu Red Lips) poprowadzi nowy program  „Randka z nieznajomym” na antenie Polsat Cafe! Na co dzień Ruda związana jest z muzyką, koncertuje z zespołem, wydaje płyty. Półfinalistka „Must Be the Music”, znana jest wszystkim z takich hitów jak „To co nam było” czy „Czarne i białe”, teraz zobaczymy ją w zupełnie innej roli!

 „Randka z nieznajomym” to program dla singli, którzy mają niepowtarzalną szansę na spotkanie swojej wymarzonej połówki w niecodziennych okolicznościach. W każdym odcinku „Randki z nieznajomym” wystąpi dwoje samotnych uczestników, którzy spotkają się na randce w ciemno. Zostaną oni poddani metamorfozie, by nie można było ich poznać i ocenić prawdziwego wyglądu. Bohaterowie muszą opierać swoją ocenę o cechy osobowości potencjalnego partnera.

Randce towarzyszyć będą stres, niepewność, zalotne uśmiechy, zabawne niezręczności, iskra prawdziwej namiętności, a czasem też rozczarowanie. Dla widzów to możliwość śledzenia się rodzącej fascynacji pomiędzy dwojgiem uczestników, dzielenia z nimi emocji i kibicowania tej nowopowstałej relacji.

Czy pierwsza randka  okaże się zaskakującym początkiem miłości? Czy to, że partner będzie wyglądał tak, jak to sobie wymarzy druga strona wystarczy, by się nim zachwycić i umówić na kolejną randkę? Czy jednak osobowość drugiej osoby będzie najważniejsza i zaważy na decyzji o tym, czy para zdecyduje się na kolejne spotkania?

Premiera programu 18 października o 21:00 na antenie Polsat Cafe

Ruda z Red Lips "Randka z nieznajomym" (fot. Polsat/WBS)
Ruda z Red Lips “Randka z nieznajomym” (fot. Polsat/WBS)

Powiązane artykuły

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Pierwsze spotkanie uczestników show! Mamy zdjęcia!

Dawid Propolis

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Niesamowita metamorfoza Rudej! Będzie Madonną!

Dawid Propolis

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Czas na Organka! To w niego wciela się Ruda!

Dawid Propolis