Masterchef Junior 4 odcinek 1 (fot. MICHAŁ STAWOWIAK / TVN)
Masterchef Junior 4 odcinek 1 (fot. MICHAŁ STAWOWIAK / TVN)
Główna » Rusza 4. edycja „MasterChef Junior”! [GALERIA]
Seriale TVN Polecamy Telewizja Masterchef Junior

Rusza 4. edycja „MasterChef Junior”! [GALERIA]

Najlepiej gotujące dzieci w Polsce już po raz czwarty staną przed szansą zdobycia tytułu MasterChefa Juniora! 40 utalentowanych młodych kucharzy stawi czoła wyzwaniom przygotowanym przez Annę Starmach, Mateusza Gesslera i Michela Morana. Choć mają nie więcej niż 13 lat, swoimi umiejętnościami potrafią zaskoczyć niejednego dorosłego. Kto zostanie kolejnym MasterChefem Juniorem?

W tym odcinku rozpoczną się zmagania o awans do ścisłej czołówki. Pierwsza grupa zawodników przygotuje francuski deser. W ten sposób uczestnicy będą musieli udowodnić, że znają się nie tylko na kuchni polskiej, lecz także na europejskiej. Kolejna dziesiątka dzieci zmierzy się z daniem wegetariańskim. Składniki do tej potrawy będzie można zdobyć na bogato wyposażonym targu, na którym sprzedawcami będą Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran.

Statuetka, czek na 15 tysięcy złotych i wakacje marzeń trafią tylko do jednego z młodych kucharzy. Dla kogo miłość do gotowania i dziecięca pasja okażą się kluczem do wygranej? Dowiemy się już
w niedzielę 3 marca o godz. 20:00

Dominika Kulczyk i “Efekt Domina” powracają do TVN

Powiązane artykuły

Zaskakująca decyzja Jurorów programu MasterChef Junior! [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis

Wystartowały zdjęcia do nowych odcinków „Diagnozy”!

Dawid Propolis

Wielkie emocje przed wyborem finałowej 14-stki!

Dawid Propolis
%d bloggers like this: