Barwy Szczęścia: Czas na walkę

Barwy Szczęścia odcinek 2195 – Katarzyna Glinka (fot. Artrama)

Walka o miłość, rodzinę, pieniądze – w kolejnych odcinkach serialu „Barwy szczęścia” emocji nie zabraknie! Co tym razem spotka bohaterów serialu?

Kryzys w rodzinie Kasi?

Kasia (Katarzyna Glinka) poczuje, że jej rodzinie znów grozi kryzys i w końcu poprosi Łukasza (Michał Rolnicki), by przestał umawiać się z Izą (Agnieszka Wagner) oraz Pauliną (Lena Jastrzębska).
– Obawiam się, że ta relacja zniszczy nasze małżeństwo…
– Od dłuższego czasu wszyscy udajemy. Iza i ty udajecie przez Paulinką, że jesteś jej przyszywanym wujkiem, ja – że mi to nie przeszkadza… Ksawery również nie wie, że Paulinka to jego przyrodnia siostra… To chore, Łukasz!
A kilka godzin później Sadowski zdecyduje się na szczerą rozmowę z malarką…
– Te spotkania naszych dzieci to chyba jednak nie jest najlepszy pomysł. Paulinka oczywiście nie jest mi obojętna… Po prostu kosztuje nas to zbyt wiele!
Czy w finale Kasia zmieni jednak zdanie – i przyzna, że Iza oraz Paulina należą do rodziny?

Walka Justina

W nowych odcinkach nasili się także konflikt między Justinem (Jasper Sołtysiewicz), Mariolą (Agnieszka Mrozińska) i Wangelem (Marek Kałużyński) – aż w końcu chłopak zerwanie umowę i odejdzie z pracy.
– Ten program beze mnie nie istnieje, wiecie o tym? W necie niektórzy piszą, że oglądają go tylko dla mnie, ludzie mnie uwielbiają!(…) Wy na serio chcecie, żebym odszedł?
– Trochę się ze sobą męczymy, nie uważasz?
Nowym prowadzącym show zostanie Ernest (Krystian Kukułka) – pełen energii i gotów na wszystko, by osiągnąć sukces.
– Poratuję was, czemu by nie? Wiedziałem, że tu wrócę!
Justin – jako pomysłodawca programu – postanowi za to walczyć z Wangelem w sądzie i o pomoc zwróci się do mecenas Paszkowskiej. A kilka dni później, żądny zemsty, zapowie Patrykowi (Konrad Skolimowski):
– Chcę, żeby Wangel na kolanach błagał, żebym do nich wrócił!

Hubert walczy o karierę

Z kolei Szakal (Paweł Draszba) namówi w końcu Huberta (Marek Molak), by stanął na ringu – a raczej w oktagonie – i stoczył swoją pierwszą walkę jako zawodnik MMA.
– Pamiętaj, czego cię uczyłem: pilnuj gardy i wal go, jakbyś chciał go zabić!

Kacper i Magda razem?

Tymczasem Kacper (Jakub Szlachetka) znów będzie miał szczęście – tym razem w miłości! W premierowych odcinkach chłopak namówi Madzię (Natalia Sierzputowska) na wycieczkę nad Wisłę… i na nowo spróbuje się do ukochanej zbliżyć. A dziewczyna postanowi dać mu koleją szansę.
– W sumie… to się chyba nawet za tobą stęskniłem.
– Wow, ale wyznanie… Weź je powtórz, to nagram, bo nikt nie uwierzy!
– Obejrzałam filmy, w których bohaterzy mieli „aspergera”… żeby lepiej cię zrozumieć.
– Sam siebie nie rozumiem… Warto się męczyć?
– Pewnie, że nie warto. Ale skoro już zaczęłam się męczyć, to zobaczę… może jeszcze trochę z tobą wytrzymam! Pocałujesz mnie w końcu?

Previous Article

"M jak miłość": Patrycja Markowska w 1492 odcinku serialu

Next Article

Zawsze warto: Beata Ścibakówna i Jakub Wesołowski dołączyli do obsady!

Related Posts
Total
0
Share