Barwy Szczęścia: Gra o wysoką stawkę [video]

Barwy Szczęścia odcinek 2247 (fot. Artrama)

Walka o życie i o sprawiedliwość – bohaterów serialu „Barwy szczęścia” wciąż czekają nowe wyzwania. A co wydarzy się w serialu w najbliższym tygodniu?

Ciężki stan Huberta

Hubert (Marek Molak) przejdzie kolejną operację mózgu… a po zabiegu pojawią się komplikacje i chłopak znów będzie o krok od śmierci.
– Co się stało? Dokąd go zabieracie?!
– Na OIOM. Leki nie działają, trzeba go mechanicznie wentylować i wprowadzić w śpiączkę farmakologiczną…
– O Boże, ale nic mu nie będzie?!
– Robimy wszystko, żeby go uratować…
 Kilka dni później doktor Ludwiczak (Roch Siemianowski) zaproponuje operację ostatniej szansy – wszczepienie elektrody, która będzie stymulować mózg chorego.
– Spokojnie, to bezpieczny zabieg. Po świecie chodzi już sto trzydzieści tysięcy ludzi z taką elektrodą.(…) Jest bardzo mała, łączymy ją z baterią cieniutkimi przewodami…
– Rozumiem, to może brzmieć makabrycznie…
– Brzmi okropnie!
– Ale tych kabelków zupełnie nie widać! Idą pod skórą, pod linią włosów, za uszami, a bateria jest lekka… To coś jak rozrusznik serca.
– On po tym zabiegu… będzie taki jak przedtem?(…) Hubert ma szansę na normalne życie?
– Będzie musiał tylko pamiętać, żeby codziennie ładować baterię!
Ordynator uprzedzi jednak od razu Klarę (Olga Jankowska), że operacja nie jest refundowana i kosztuje majątek: aż 70 tysięcy złotych. Czy bliscy Huberta zdobędą taką sumę?

Walka z gigantem

Kacper (Jakub Szlachetka) i Madzia (Natalia Sierzputowska) dostaną z kolei dobrą wiadomość – bo firma Fashion & Life zrezygnuje w końcu z pozwu. Po tym sukcesie młodzi jednak się nie poddadzą i – za radą mecenas Paszkowskiej (Olga Bończyk) – postanowią dalej walczyć z gigantem.
– W pojedynkę to nie ma zbyt dużego sensu, ale jeśli zbierzecie więcej poszkodowanych…
– Chodzi o szkody materialne – kiedy ktoś kupił w sklepie ubranie i ono okazało się nie do noszenia… czyli wydal niepotrzebnie pieniądze.
– A wtedy, co? Pozew zbiorowy?
– Może być zbiorowy, mogą być setki pojedynczych… Wtedy nawet taki gigant jak Fashion & Life będzie miał problem!

Nieudany mecz

Tymczasem Darek (Andrzej Niemyt) znów wejdzie w konflikt z Szubertem (Marcin Stec) – gdy odkryje, że buty, które sponsor podarował drużynie juniorów, to buble. I gdy podczas treningu jeden z młodych piłkarzy – Mirek – dozna przez to bolesnej kontuzji.
– To nazywasz butem? Ten chłam nadaje się na śmietnik! Nie na boisko! Jeżeli przez ciebie coś mu się stanie, przysięgam…
– Lepiej dobrze się zastanów, zanim dokończysz zdanie… Bo to ty podpisałeś umowę na buty. Trzeba było je wcześniej sprawdzić!

Jak zakończy się kolejne starcie Janickiego z biznesmenem? Emisja „Barw szczęścia” jak zwykle od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w TVP2.

Previous Article

"Dance Dance Dance" wygrał duet Fit Lovers

Next Article

Netflix prezentuje serial Kierunek: Noc (Into The Night)

Related Posts
Total
0
Share