Barwy Szczęścia – Jesień 2020 (video)

Barwy Szczęścia jesień 2020 fot. Artrama

Barwy szczęścia” wracają! Premiera 14. sezonu już 1 września 2020 – na antenie TVP2. A co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu?

Rodzice Patryka

Przede wszystkim pojawią nowi bohaterowie! Po kilku latach nieobecności do Polski wrócą rodzice Patryka (Konrad Skolimowski): Sławka i Kornel Jezierscy. A do obsady „Barw szczęścia” dołączą Ewelina Serafin oraz Jakub Bohosiewcz.
Poza tym do kraju przyleci także Jowita (Magdalena Żak), siostra Patryka. A gdy z dziewczyną zacznie flirtować Justin (Jasper Sołtysiewicz)… Jezierski od razu zgłosi weto!
– Nie zbliżaj się do niej… Bo bardzo się pogniewamy, kumasz?
– Rany, stary, jaka powaga! Co ty – dla jakiejś mafii zacząłeś pracować?
– Nie, Justin. Ale też dbam o rodzinę. Więc trzymaj się od Jowity z daleka albo koniec naszej przyjaźni, rozumiesz? Ja nie żartuję…

Strach przed najbliższymi?

Prawdziwe nerwy czekają jednak Patryka kilka dni później, podczas „oficjalnej”, rodzinnej kolacji. Chłopak zbierze się w końcu na odwagę i postanowi przedstawić Jezierskim Agatę (Natalia Zambrzycka) – oraz poinformować bliskich, że się zaręczył. Ale tuż przed wizytą rodziców wpadnie w panikę…
– Co by się nie działo, to pamiętaj, że cię kocham…
– A co się ma dziać?
– Kocham cię nad życie, OK?
Jak bliscy Patryka przyjmą wiadomość o jego planowanym ślubie?

Na tropie skandalu…

Z kolei Łukasz (Michał Rolnicki) w nowych odcinkach odkryje, że jego ojciec znów wywołał skandal. Ludwik (Marek Lewandowski) postanowi znaleźć sobie nowe „przyjaciółki” – i to w liczbie mnogiej. I by wybrać kolejne towarzyszki życia, urządzi w domu mały „casting”.
– Ja i kilka cudownych pań – tu, pod jednym dachem! Niezła myśl, prawda?
– Chcesz tu urządzić harem?!
– A skąd! Raczej… komunę!
– Wspólne mieszkanie, wspólne finanse – żeby mnie i im żyło się wygodnie. Jak przystało na jesień życia…
– To jest jesień twojego rozumu, tato!
Słysząc o planach ojca, Sadowski junior będzie w szoku. Tymczasem do Ludwika wprowadzą się w końcu aż trzy lokatorki: Łucja (Ewa Złotowska), Ola (Renata Berger) oraz Halszka (Aniceta Ochnicka). A gdy o „szaleństwie” kolegi dowiedzą się Tolek ze Stefanem, będą przerażeni.
– Ludwik przegiął z tymi trzema paniami… One go pożrą żywcem!

Koszmar Izy

Barwy Szczęścia. Ewelina Serfain, Jakub BohosiewiczNa tym jednak problemy w rodzinie Sadowskich się nie skończą. W premierowych odcinkach zaginie nagle Paulinka (Lena Jastrzębska), córka Łukasza oraz Izy (Agnieszka Warchulska). A malarka od razu zadzwoni do przyjaciela, błagając o pomoc.
– Iza, powoli, od początku… Przyjechałyście razem do Warszawy na twoje badania kontrolne, tak?
– Musiałam ją zabrać ze sobą, nie miałam dla niej opieki… Weszłam do gabinetu. Paulinka miała zaczekać na korytarzu, a potem… zniknęła! Razem z personelem przeszukałam całą klinikę i nigdzie jej nie było!
– Potem miałam myśl, że pojechała do was, dlatego zadzwoniłam do ciebie…
– Nawet jeśli miała taki zamiar, to trudno sobie wyobrazić, żeby małe dziecko samodzielnie trafiło do naszego mieszkania…
– Całą drogę w pociągu mówiła o Ksawerym, bo przed samym wyjściem z domu dostała od niego kartkę!(…) Nie powinnam na to pozwolić… To wszystko moja wina!
Czy Paulinka w końcu się odnajdzie – cała i zdrowa?

Miłość Anety?

Za to w finale: ciąg dalszy miłosnych przygód doktor Dylskiej (Zofia Zborowska)! W nowych odcinkach Mikołaj (Kacper Młynarkiewicz) znów ukochaną odwiedzi – gotów na wszystko, by dała mu kolejną szansę. Droga do serca dentystki nie będzie jednak łatwa.
– Zależy mi na tobie…
– Bardzo cię lubię, ale… nic poza tym!
– To powiedz mi, co mam zrobić, żeby to się zmieniło? Daj mi jeszcze jedną szansę… Przekonam cię, że to możliwe!
– Zrozum, jesteśmy z innych światów…
– Które możemy połączyć!
– Nie możemy, bo musiałbyś być innym człowiekiem…
– I będę!
Czy Aneta w końcu przełamie się i umówi z chłopakiem na prawdziwą randkę?

Serial można obejrzeć również na VOD.TVP

Previous Article

BrzydUla powraca! Nowe odcinki w TVN7!

Next Article

Gliniarze: Monika Miller i Laura Samojłowicz w akcji!

Related Posts
Total
4
Share