Barwy Szczęścia odc. 2326-2330 – Szczęście i pokusa

Barwy Szczęścia odc 2327 (fot. Artrama)

Przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… Co tym razem wydarzy się w serialu?

  • Firmę Agaty może czekać walka w sądzie,
  • Oliwia zdobywa nową pracę
  • Iza jest o krok od powrotu do wzięcia narkotyków!

Familijne spotkanie

Agata (Natalia Zambrzycka) z Klarą (Olga Janowska) urządzą w domu rodzinny obiad, na który zaproszą także Iwonę (Izabela Zwierzyńska), Marka (Marcin Perchuć) oraz dziadków – po to, by wszyscy mogli poznać w końcu rodziców Patryka.

Hubert (Marek Molak) zdradzi przy okazji bliskim, że postanowił zostać ratownikiem medycznym, idąc w ślady ojca. Jego dziadkom ten pomysł jednak nie do końca się spodoba.
– To ciężki kawałek chleba… Pamiętam, jaki twój ojciec był zawsze wykończony. Zastanów się jeszcze. Myślałem, że raczej skupicie się teraz na rodzeństwie dla Marysi…
– No właśnie! Nie planujecie kolejnego dzidziusia? Nie ma co się zastanawiać, teraz jest najlepszy moment, żeby się jeszcze mogły razem bawić… Chcecie wychować jedynaczkę?

Walka w sądzie?

Tymczasem Agatę następnego dnia czeka w pracy prawdziwy armagedon – gdy do Fit-Zdrowia przyjadą nagle Jezierscy, na spotkanie z Miką (Ewa Mosakowska). Rodzice Patryka będą pewni, że firma zaproponuje im ugodę i spore odszkodowanie. Mika skonsultuje się jednak z prawnikiem – i będzie gotowa do walki.
– Za taki rodzaj zniesławienia możemy zażądać nawet stu tysięcy złotych jako nawiązkę na rzecz Fit-Zdrowia albo wybranego celu społecznego…

Później dziewczyna znajdzie za to w Internecie zdjęcie Sławki (Ewelina Serafin) z Agatą… I gdy odkryje, jak blisko obie są związane, postanowi zgłosić sprawę do prokuratury.
– W perfidny sposób chcieliście wyłudzić od naszej firmy odszkodowanie!(…) Fakty przemawiają same za siebie! Podejrzewałam, Agata, że coś knujesz i proszę… Pewnie od początku to sobie planowałaś!(…) Do zobaczenia w sądzie!

Nowa praca Oliwii

Z kolei Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) w nowym tygodniu zdobędzie pracę u Stańskich – jako manicurzystka. Kajtek (Jakub Dmochowski) z sukcesu dziewczyny jednak się nie ucieszy, bo – po zatrudnieniu w hotelu – będzie musiała odejść z zakładu Sabiny (Barbara Jonak).
– Moja mama dała ci pracę, znalazła kursy, pomogła ci wystartować, a ty…
– A ja jestem jej za to wdzięczna!
– Nie! Ty przy pierwszej okazji się na nią wypinasz!

Dragi do miłości?


A w finale: ciąg dalszy problemów Izy (Agnieszka Warchulska). W premierowych odcinkach do życia malarki powróci Adam (w tej roli Dariusz Majchrzak) – artysta, z którym miała niedawno gorący romans. Oboje zaczną pracę nad projektem w Nowej Hucie…
„Ukochany” spróbuje namówić Izę, by na nowo sięgnęła z nim po narkotyki.
– Częstuj się… To da nam solidny napęd!
– Nie chcę tego świństwa, Adam! I nie życzę sobie znowu widzieć cię na haju! Jeśli mamy razem pracować, masz być czysty, rozumiesz? Albo od razu się stąd zabieraj!

Previous Article

M jak miłość: odc. 1542 - Porzucona

Next Article

Żywioły Saszy - premiera serialu

Related Posts
Total
1
Share