Barwy Szczęścia: Rozstania i pokusy

Barwy Szczęścia (fot. Artrama)

Przed nami kolejny tydzień z serialem „Barwy szczęścia”. Co tym razem zobaczymy na ekranach?

Amelia na tropie!

Bruno (Lesław Żurek) popłynie w końcu do Chorwacji i Bożena (Marieta Żukowska) zostanie „słomianą wdową”… A jej teściowa (Stanisława Celińska) od razu zacznie się niepokoić. Pełna złych przeczuć, Amelia postanowi czujnie synową obserwować. I gdy „przyłapie” Bożenę na rozmowie ze Stawickim, natychmiast ruszy do akcji!
– Mały ten świat, prawda? Jakoś tak ciągle na siebie wpadacie…
Chwilę później seniorka urządzi lekarzowi ostre przesłuchanie – gotowa na wszystko, by ratować małżeństwo syna.
– Myślę, że mamy poważniejszy temat do omówienia… I chyba dobrze pan wie, co mam na myśli!

Rozterki Bożeny

A w finale Bożena poprosi Stawickiego, by… wyprowadził się z hotelu. Obawiając się, że jeśli zostanie na miejscu, pokusa będzie zbyt silna.
– Aż tak się mnie pani boi? Rozumiem… Też się boję tego, co może się wydarzyć.
– Proszę więc stąd odejść!
– Na pewno?
– Kocham swojego męża…
– Też kochałem swoją żonę.
– Niech pan nawet tego nie porównuje!
– Oczywiście… Państwo są sobie wierni. Gdyby jednak pani zmieniła zdanie, to będę tutaj…

Zdrowotne problemy Reginy

Trudne chwile czekają też Reginę (Kamila Kamińska), która wróci do ćwiczeń z Remkiem (Piotr Sędkowski) – choć z każdą godziną, którą spędzi przy fortepianie, będzie się coraz gorzej czuła. A po kolejnej wizycie u Arlety (Grażyna Brodzińska) o mało nie zemdleje…

Czy ocalą rodzinę?

Tymczasem Malwina (Joanna Gleń) zorganizuje spotkanie Jabłońskich, licząc na to, że Adam (Marcin Kwaśny) porozmawia w końcu szczerze z żoną (Agnieszka Przepiórska)… Gotowa wyrzec się własnego szczęścia – byle ocalić ich rodzinę.
– Bardzo mi zależy, żebyście znów byli razem…
– Pewnie jestem ostatnią osobą, która powinna mówić takie rzeczy, bo sama zrobiłam wiele głupot, których teraz żałuję… Spotkała was niewyobrażalna tragedia. Straciliście dziecko. Powinniście być dla siebie oparciem albo przynajmniej spróbować nim być…

W alkoholowym ciągu

Za to w finale: dramat Sabiny (Barbara Kurzaj). W premierowych odcinkach Tomala (Bartłomiej Nowosielski) znów sięgnie po alkohol… a później zacznie mieć halucynacje i wyobrazi sobie, że powrócił do niej ukochany mąż.
– Andrzej, ty żyjesz… Wiedziałam! Jak dobrze, że jesteś…
Co wydarzy się dalej?

Previous Article

"Taniec z gwiazdami 11" już w piątek!

Next Article

M jak miłość: Dwa pierścionki - dwa dramaty?

Related Posts
Czytaj więcej

Doda i LP gwiazdami finału “Voice of Poland”!

Gościem specjalnym Wielkiego Finału 9. edycji „The Voice of Poland” będzie LP – amerykańska wokalistka i autorka hitu „Lost on You”. Podczas ostatniego odcinka na żywo artystka zaprezentuje najnowszy singiel „Girl Go Wild”. To nie jedyna gwiazda sobotniego wieczoru – finałowy odcinek uświetnią również czołowi polscy artyści. Z gościnnym występem pojawią się również m.in. Sarsa, Baranovsky i Doda.
Total
0
Share