Barwy Szczęścia odc. 2322-2325 – Niezależne i odważne!

Barwy Szczęścia odcinek 2324

Dziewczyny z serialu “Barwy Szczęścia” niczego się nie boją. To będzie kobiecy tydzień.

Nowa praca

Agata (Natalia Zambrzycka) postanowi zmienić pracę i przenieść się do fundacji „Przystanek Zdrowie”, którą już kiedyś odwiedziła – i która ostatnio bardzo się rozwinęła.
– Dwa dni temu jedna z dziewczyn poszła na macierzyński…
– Czyli jest dla ciebie miejsce?
– Od zaraz!
– Możesz rządzić światem…
– Wystarczy, żebym pracowała w fajnej, przyjaznej ekipie. Mam dość uczucia, że ciągle mnie ktoś podgryza!

Kłótnia

Iwona (Izabela Zwierzyńska )na nowo zacznie się za to kłócić z Markiem (Marcin Perchuć)… A Złoty wyzna w końcu swojemu terapeucie, że wcale nie jest z ukochaną szczęśliwy.
– Ja… chyba oszukuję moją partnerkę. Uświadomiłem sobie, że to raczej nie miłość… To był splot okoliczności, które doprowadziły do czegoś, co nie powinno było się nigdy wydarzyć. Trochę alkoholu, sukienka Marysi, no i stało się…

Po rozstaniu?

Tymczasem Regina (Kamila Kamińska) uzna, że jej rozłąka z Frankiem (Mateusz Banasiuk) trwa już zbyt długo i w końcu znów zapuka do jego drzwi. Skruszona i gotowa na nowo rzucić się ukochanemu w ramiona.
– Ta cała separacja to był idiotyczny pomysł… Tęskniłam!

Czy to normalne?

Z kolei Dominika (Karolina Chapko) dzięki nagraniom z monitoringu odkryje, że… Damian (Michał Lesień) z ukrycia ją obserwuje. Wzburzona, przyjaciółka zażąda od Wójcika wyjaśnień.
– Co robisz nocami pod moim domem? Podglądasz mnie i Zbyszka?!(…) Co jest z tobą nie tak?!
– Przepraszam cię, Domi… Ja tylko chciałem się upewnić, że jesteś bezpieczna!
– Bezpieczna? Wybacz, Damian, ale wyszło ci całkiem na odwrót!(…) Nie jesteśmy już razem… Nie rozumiem, co tak cię obchodzi moje życie?!
A Damian w końcu wybuchnie… i wyzna dziewczynie miłość.
– Obchodzi mnie, bo cię wciąż kocham! Przepraszam… ale nie mogę przestać o tobie myśleć… Ja po prostu śledziłem cię… z miłości!

Nowy… dom

Za to w finale: kolejne „szaleństwo” Gawrona (Sebastian Stankiewicz)! W nowym tygodniu Rysiek straci nagle mieszkanie i zaproponuje Żabci (Hanna Klepacka), by przeprowadzili się do… „apartamentu” na kółkach. Jego ukochana, widząc nowe lokum, od entuzjazmu będzie jednak daleka.
– To ma być nasz dom?… Przyczepa?!
– No, dom na kółkach! Fajnie tak, nie? I nikt nigdy nas z niego nie wyrzuci! O to przecież chodziło, co Żabcia?(…) Będziemy żyli jak na niekończących się wakacjach! Zobaczysz, świeże powietrze, piękna okolica… Za taki apartament w parku musielibyśmy bulić grube miliony!
– Tyle, że to nie jest żaden apartament! To jest złom!

Szok Walerii!

Bez wody, bez prądu – życie Żabci zmieni się w koszmar. Aż w końcu, zdesperowana, dziewczyna poprosi o pomoc Stefana (Krzysztof Kiersznowski)  – a ten zgodzi się, by korzystała z jego łazienki. Pechowo, o licznych wizytach Żabci u seniora dowie się jednak Waleria (Ewa Ziętek)…
I gdy odkryje, że „przyjaciółka” biega po jej domu niemal bez ubrania, będzie w szoku.
– Dzień dobry, pani Walerio!
– Ale… co pani tam robi? I to w tym stroju?!

Previous Article

M jak miłość odc. 1450 - O krok od rozstania?

Next Article

Chyłka-Rewizja: Chyłka i Zordon znowu razem. Finał sezonu!

Related Posts
Total
1
Share