“Pierwsza miłość” – Dramatyczny finał spotkania Kingi z psychofanką!

Pierwsza Miłość Kinga zaatakowana przez psychofankę! (fot. B. Bogielczyk)

W najbliższych odcinkach “Pierwszej miłości” życie Kingi będzie zagrożone!

Obsesja

Kinga (Ola Zienkiewicz) dalej będzie prześladowana przez psychofana. Janek (Maciej Mikołajczyk) stara się przekonać ukochaną, że Matylda (Julia Łukowiak) może być jej psychofanką, która stoi za hejterskimi nagraniami w sieci. Kinga przezornie zwalnia ją z pracy, co będzie miało tragiczne konsekwencje. Janek i Artur (Łukasz Płoszajski) za plecami Kulczyckiej decydują się współpracować, aby zdemaskować prześladowcę.

Podejrzana

Mężczyźni dostają kurierem zdjęcia, na których kobieta łudząco podobna do Kingi obściskuje się z kochankiem. Dwóch rywali, którzy zawarli wspólny front, postanawiają dowiedzieć się prawy. W tym celu włamują się do mieszkania Matyldy. Są przerażeni tym, co znajdują! Tymczasem była pracownica Kingi pod pretekstem spotkania ze stalkerem zatrzaskuje ją w aucie i jedzie wprost na przejazd kolejowy..

Czy Artur z Jankiem zdążą uratować Kingę?

Premierowe odcinki serialu “Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na antenie Polsatu!

Previous Article

M jak miłość: Kryzys w małżeństwie Zduńskich

Next Article

CANAL+ BOX 4K – nowy dekoder z systemem Android i DVB-T

Related Posts
Anna Jagodzińska w "Tańcu z Gwiazdami" (źródło fot. Polsat)
Czytaj więcej

Anna Jagodzińska – światowej klasy modelka w “Tańcu z gwiazdami”!

Chodziła na wybiegach dla Chanel, Valentino, Dior czy Givenchy. Brała udział w słynnym pokazie mody Victoria Secret oraz jako pierwsza Polka pojawiła się na okładce kultowego, amerykańskiego wydania "Vogue". Teraz, Anna Jagodzińska spełni swoje kolejne marzenie. Jedna z najpiękniejszych modelek świata wystąpi w 9. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie Telewizji Polsat.  - Zamieniam Nowy Jork na Warszawę - śmieje się Ania.
Total
0
Share