“Pierwsza miłość”: Marcin zaprasza Dorotę na randkę!

Pierwsza Miłość fot. Bogdan Bogielczyk

Marcin (Przemysław Cypriański) wciąż jest przekonany, że Emilka (Anna Ilczuk) i Marta (Honorata Witańska) sa parą. Co zrobi?

Randka

Strażak dzwoni do Emilki z prośbą o pomoc. Chce, aby kobieta pomogła mu ubrać się na randkę z Dorotą (Magda Wróbel). Emilka jest zdenerwowana, nie może zrozumieć czemu mężczyzna chce spotkać się właśnie z nią. Mimo wszystko decyduje się mu pomóc. Marta widzi jak przyjaciółka męczy się z uczuciem do strażaka. Postanawia interweniować. Za plecami Emilki decyduje się powiedzieć prawdę o ich relacji. Dzwoni do Marcina, aby przekazać mu, że Emilka jest nim zauroczona. Mężczyzna dowiaduje się o tym w trakcie randki z Dorotą! Zdezorientowany mężczyzna nie wie co zrobić..

Czy Marcie uda się zeswatać Emilkę ze strażakiem?

“Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 i na www.ipla.tv

Previous Article
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - odcinek 12 (finał) fot. M. Zawada

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” znamy skład 14. edycji!

Next Article

Canal+ wprowadza do Czech i Słowacji stację Canal+Domo

Related Posts
"Pierwsza Miłość" - Marysia wychodzi z więzienia (fot. B.Bogielczyk)
Czytaj więcej

„Pierwsza miłość”: Marysia wychodzi z aresztu!

Życie Marysi, w tej roli Aneta Zając, nie należy do najłatwiejszych. Kilka ostaniach miesięcy bohaterka spędziła w areszcie. Wszystko za sprawą oskarżenia Domańskiej o zabicie człowieka! Życie za kratkami daje się we znaki Marysi, która każdego dnia boi się o swoje życie. Jej największy wróg, Lidia, od początku chce odpłacić się Domańskiej za odebranie syna i uwięzienie w areszcie.
Total
1
Share