“Pierwsza miłość” – Przemysław Cypryański dołącza do obsady serialu!

Pierwsza Miłość – Przemysław Cypryański fot. Krzysztof Citak

Już niebawem widzowie serialu Pierwsza Miłość będą mieli okazję poznać nowego bohatera – Marcina Zabawę. W tej roli zobaczymy popularnego aktora telewizyjnego, Przemysława Cypryańskiego.

Pomocny strażak

Gwiazdor wcieli się w postać przystojnego strażaka, który pomoże Marcie (Honorata Witańska) odzyskać rzeczy ze spalonego mieszkania.

Mężczyzna pojawi się w życiu kobiet – Marty i Emilki (Anna Ilczuk) przypadkowo, ale zagości na dłuższą chwilę. Po pożarze Emilka proponuje koleżance, aby ta wprowadziła się do niej. Nowe współlokatorki w ramach podziękowania za odzyskanie ważnych dokumentów Marty ze spalonego budynku, zapraszają Marcina na kolację. Między nim, a współlokatorkami zawiązuje się nić sympatii.

Czy Emilka odnajdzie szczęście u Marcina? (fot. Polsat)

Nowy romans?

Marcin to sympatyczny chłopak z poczuciem humoru. Jest pozytywnie nastawiony do świata, życie nie stwarza mu większych problemów.  Wysportowany, lubi być w ruchu, aktywnie spędzać czas. Przyjaciele nie mogą się z nim nudzić.

Czy nowy bohater będzie miał romans z Emilką albo Martą? A może przystojny strażak zawróci w głowie zupełnie innej kobiecie?

Previous Article

M jak miłość: Prawda wychodzi na jaw

Next Article

Koronawirus w "Tańcu z gwiazdami". Co z programem?

Related Posts
Total
0
Share