Sexy kuchnia Magdy Gessler
Główna » Sexy Kuchnia Magdy Gessler: faworki z karpia i burger z frytkami
Polsat Food Network Polecamy Magda Gessler

Sexy Kuchnia Magdy Gessler: faworki z karpia i burger z frytkami

Magda Gessler uwielbia oryginalne połączenia smaków! Jej autorskie przepisy zachwycają, intrygują i rozpalają do czerwoności! W piątym odcinku „Sexy kuchni Magdy Gessler” prowadząca zaprezentuje wyjątkowe faworki z… karpia oraz genialnego domowego burgera z frytkami.

Karp nie musi nam się kojarzyć jedynie ze świętami Bożego Narodzenia! Magda Gessler znalazła świetny pomysł jak go podawać na co dzień. Faworki z karpia skradną serce nie tylko miłośników ryb! Jaki jest sekret tego dania? Pokrojone filety smaży się w bardzo głębokim, dobrze rozgrzanym oleju, co gwarantuje chrupkość, a także pozbycie się ości. Faworki najlepiej podać z koglem-moglem wzbogaconym o sporą ilość tartego chrzanu.

Na danie główne Magda Gessler wybierze uwielbianego na całym świecie burgera. Cała kwintesencja smaku skrywa się w mięsie. Doprawione sporą ilością imbiru i musztardy niejednego rozpali do czerwoności…. Prowadząca poda go z tradycyjnymi dodatkami oraz domowymi frytkami. To mistrzowskie danie będzie strzałem dziesiątkę!

Sexy kuchnia Magdy Gessler
FOOD NETWORK, NIEDZIELA, 6 MAJA, GODZ. 11:45

 

 

Powiązane artykuły

Wiosenne menu Food Network!

Robert Wróbel

Urodzinowa niespodzianka w programie „MasterChef”

Daniel Pietrzykowski

Tomasz Jakubiak z nowym programem w Food Network

Dawid Propolis