Bądźmy w kontakcie!

Polsat

Siódmy odcinek show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” [DUŻO ZDJĘĆ]

Siódmy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrała artystka, która zgromadziła komplet 40 punktów od Jurorów i uznanie pozostałych uczestników programu.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Zobaczyliśmy, jak Paweł Jasionowski dał czadu na scenie w utworze „Heroes” i w roli Mansa Zelmerlöwa, który tą piosenką wygrał Konkurs Piosenki Eurowizji w 2015 roku. – Ty jesteś już tutaj u siebie. I fantastycznie jest to zobaczyć. Za to jak Ty się tutaj rozwijasz, naprawdę masz taką moją jurorską, kumpelską dychę – powiedział Bartek Kasprzykowski.

Kuba Świderski jako Liz Mitchel, wokalistka zespołu Boney M, zaśpiewał piosenkę „Hooray! Hooray! It’s a holi-holiday” i zabrał widzów w muzyczną podróż do lat 70-tych. Nieoczekiwanie na scenie pojawił się również Bartek Kasprzykowski, którego Liz porwała do tańca. – Byłeś jedną wielką złoto-różową kobiecością na tej scenie. Zrobiłeś to cudnie. – oceniła Kasia Skrzynecka.

Nadszedł czas na mocne brzmienia w studiu za sprawą kultowego zespołu Metallica. W rolę frontmana formacji wcielił się Krzysztof Kwiatkowski i jako James Hetfield wykonał numer „Whiskey in the jar”. Swoim występem zdemolował scenę – dosłownie i w przenośni. – Wreszcie jesteś brzydki, co pozwala mi skoncentrować się na innych aspektach Twojego talentu. Świetny występ. Wokalnie znakomicie, charczałeś równo od początku do końca i było bardzo energetycznie – oceniła Małgorzata Walewska.

Zosia Nowakowska tym razem weszła w skórę Josha Grobana. Starała się zaśpiewać jego męskim, nietuzinkowym głosem utwór „You Raise Me Up”. W studiu zrobiło się nostalgicznie, a Jury doceniło ciężką pracę Zosi. – Ta walka o ciemniejszą barwę głosu odbywała się, ale nie umniejsza to wrażeń jakie nam dostarczasz. Dzięki temu co robisz, wszyscy stajemy się wrażliwsi – stwierdził Bartek Kasprzykowski. – Talent to się nazywa – dodała Małgorzata Walewska.

Loalwa Braz, z zespołu Kaoma, zyskała światową sławę dzięki piosence „Lambada”, którą pod koniec lat 80-tych śpiewali, a raczej tańczyli wszyscy. Gorącymi rytmami Sławomir zawojował publiczność, a Jury było pod dużym wrażeniem jego kreacji.

Kasia Popowska jako Jon Bon Jovi, zaśpiewała piękną, rockową balladę pt. „Always”. – Jesteś fantastyczna, cudowna, najlepsza – powiedziała Kasia Skrzynecka, a Bartek Kasprzykowski dodał: – Znowu wychodzisz na scenę i znowu kasujesz.

Stasiek Wielanek to człowiek orkiestra i założyciel Kapeli Warszawskiej. W swoim dorobku artystycznym ma 34 płyty, w tym 6 złotych, oraz muzykę skomponowaną do ponad 1000 piosenek. W jego postać wcieliła się Monika Borzym i zaśpiewała „Bal na Gnojnej”. – W moim przekonaniu zrobiłaś to co jest najpiękniejsze i najcenniejsze było w Staśku i w jego kapeli, ten klimat przedwojennej Warszawy, ten archetyp muzyki – ta tęskna nuta i cały areopag emocji, w tej inscenizacji to wszystko zaistniało. I usiadłaś w to jak zawodowiec i oddałaś ten klimat. Tą pieczęć Staśka Wielanka wzięłaś i swoim tuszem przybiłaś na białej kartce i wyszła piękna piosenka. Dziękuję Ci za to – powiedział Paweł Królikowski.

Janis Joplin była prawdziwym zjawiskiem na muzycznej scenie na przełomie lat 60. i 70. W szybkim czasie zrobiła niesamowitą karierę, stając się ikoną blues rocka. W naszym show w jej postać wcieliła się Joanna Jabłczyńska i wykonała utwór „Piece Of My Heart”. Małgorzata Walewska stwierdziła: – Wszystkiego można się po Tobie spodziewać i utwierdziłaś mnie w tym przekonaniu tą rolą. Paweł Królikowski dodał: – Złożyłaś piękny, artystyczny hołd jej wielkiemu talentowi.

Siódmy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrała artystka, która zgromadziła komplet 40 punktów od Jurorów i uznanie pozostałych uczestników programu. Zwyciężczynią, po raz trzeci w tej edycji, została Joanna Jabłczyńska i 10 000 złotych przekazała Fundacji „Słoneczko” na rzecz Zuzi Raczkowskiej.

[tg_gallery_slider gallery_id=”41142″]

W następnym odcinku, swój show zaprezentują: Michael Stipe (R.E.M.), Chubby Checker, Shakira, Andrzej Dąbrowski, Kalina Jędrusik, Leonard Cohen, Don Henley (The Eagels) oraz Sandra.

Kliknij, aby skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Seriale

Serial „Ultraviolet” w Telewizji Polsat!

We wtorek 30 lipca, na antenie Polsatu premiera serialu kryminalnego „Ultraviolet” z Martą Nieradkiewicz, Agatą Kuleszą i Sebastianem Fabijańskim. Tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet.

Robert Wróbel

Opublikowano

.

Ultraviolet © 2017 Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved
© 2017 Sony Pictures Television Inc. All Rights Reserved

We wtorek 30 lipca, na antenie Polsatu premiera serialu kryminalnego „Ultraviolet” z Martą Nieradkiewicz, Agatą Kuleszą i Sebastianem Fabijańskim. Tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet.

„Ultraviolet” to opowieść o trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, bohaterka zostaje świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym Ola nie może się pogodzić, dlatego decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez internet poznaje grupę ludzi pod pseudonimem Ultraviolet rozwiązujących przypadki, których nie jest w stanie wyjaśnić policja. Ola przyłącza się do nich, by odnaleźć prawdę. Główną bohaterkę zagrała Marta Nieradkiewicz, a u jej boku pojawi się plejada znakomitych polskich aktorów: Agata Kulesza w roli  matki głównej bohaterki, Sebastian Fabijański jako policjant z łódzkiego wydziału zabójstw i terroru kryminalnego. W „Ultraviolecie” zobaczymy także, m.in.: Bartłomieja Topę,  Marka Kalitę, Michała Żurawskiego.

Zobacz nas na Facebooku

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

„Taniec z Gwiazdami” jak prezentowała się Ola Jordan?

 

Czytaj dalej. Kliknij!

Seriale

„Miłość na zakręcie” nowy serial Czwórki

Powstaje nowy serial Czwórki „Miłość na zakręcie” z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera, Zbigniewa Stryja i  Jaspera Sołtysiewicza.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

fot. Polsat

Powstaje nowy serial Czwórki „Miłość na zakręcie” z udziałem m.in. Kamili Boruty, Violetty Arlak, Aleksandry Szwed, Karola Strasburgera, Zbigniewa Stryja i  Jaspera Sołtysiewicza.

Główna bohaterka „Miłości na zakręcie”, Jowita – w tej roli Kamila Boruta – wykłada na uczelni, jest doktorem mikrobiologii, a prywatnie –  matką 15-letniej Ani i 18-letniego Krystiana. Po śmierci męża, Bogdana, Jowita musi wybierać między karierą naukową, a prowadzeniem założonego przez Bogdana centrum samochodowego.

Kobieta na zakręcie

Torując sobie własną drogę w męskim, pełnym testosteronu królestwie, Jowita nie uniknie zabawnych potknięć, trudnych wyzwań a także poważnych niebezpieczeństw, kiedy dadzą o sobie znać podejrzane powiązania w jakie uwikłana została firma jej męża.

W serialu śledzić będziemy także rozbudowane wątki postaci, które przewijają się w życiu Jowity, poruszającej się między bardzo różniącymi się od siebie światami: między domem a pracą, dorastającymi dziećmi a pokoleniem rodziców i starszych współpracowników, uczelnią a warsztatem i komisem, centrum a przedmieściami stolicy, kręgiem wielkomiejskich znajomych a mechanikami z warsztatu,  legalnym biznesem a niejasną dla bohaterki grą, która toczy się wokół jej firmy.  Oprócz typowo obyczajowych nie zabraknie też wątków komediowych, romantycznych i sensacyjnych.

Muzyczna niespodzianka

W czołówce serialu usłyszymy Antka Smykiewicza w przeboju „Pomimo burz”, którego oglądalność na YouTubie sięga 48 milionów wyświetleń

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Koniec sezonu serialu “Pierwsza Miłość”

Czytaj dalej. Kliknij!

Polsat

Trwają zdjęcia do nowego „Świata według Kiepskich”

24 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu sitcomu „Świat według Kiepskich”. Emisja premierowych 12 odcinków zaplanowana jest na jesień 2019 roku na antenie Telewizji Polsat.

Dawid Propolis

Opublikowano

.

Świat według Kiepskich Jesień 2019 (fot. G. Gołębiowski)
fot. G. Gołębiowski

24 czerwca rozpoczęły się zdjęcia do nowego sezonu sitcomu „Świat według Kiepskich”. Emisja premierowych 12 odcinków zaplanowana jest na jesień 2019 roku na antenie Telewizji Polsat.

W najnowszych odcinkach dojdzie do poważnych podziałów między sąsiadami. Wszystko za sprawą niewinnego urządzenia, które Halinka (Marzena Kipiel-Sztuka) przyniesie z pracy. Czy mieszkańcy kamienicy, pomimo  istotnych różnic, będą potrafili dojść do porozumienia? Jesienią będziemy także świadkami kolejnych prób podjęcia pracy przez Ferdka (Andrzej Grabowski), w tym dla NASA! Czy Kiepski skorzysta z propozycji podboju kosmosu i dorobi się fortuny współpracując z amerykańską agencją kosmiczną? W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pojawi się nowy lokator, Oskar, który zamieszka w pustostanie i postanowi zawalczyć o serce Mariolki oraz przychylność pozostałych mieszkańców. W rolę Oskara wcieli się Sebastian Stankiewicz, świetny aktor komediowy, znany widzom Polsatu z ostatniej edycji „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”.

W jesiennych odcinkach zobaczymy jak zawsze stałą obsadę serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Mariola (Barbara Mularczyk), Waldek (Bartosz Żukowski), Anna Ilczuk (Jolasia), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Dariusz Gnatowski (Boczek), Sławomir Szczęśniak (Janusz Paździoch) oraz Andrzej Gałła (Kozłowski), Joanna Kurowska (Kozłowska), Lech Dyblik (Badura), Stasiek (Marek Pyś), Henryk Gołębiewski (Bocian).

Gościnnie pojawią się m.in. Piotr Stramowski jako Żołnierz Armii US oraz Krzysztof Ibisz w roli prowadzącego teleturniej. W jednym z premierowych odcinków swojego niepowtarzalnego głosu użyczy fenomenalna Krystyna Czubówna!

Producentem „Świata według Kiepskich” jest ATM GRUPA S.A. Reżyserem serii jest Adek Drabiński.

Zobacz serial w IPLA

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne