Sławomir i Andrzej Grabowski
Sławomir i Andrzej Grabowski
Główna » Sławomir i Andrzej Grabowski- wyjaśnione pierwsze nieporozumienie w „Tańcu z Gwiazdami”
Polsat Telewizja Taniec z gwiazdami

Sławomir i Andrzej Grabowski- wyjaśnione pierwsze nieporozumienie w „Tańcu z Gwiazdami”

To był najbardziej nerwowy moment piątkowego „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Jurorowi programu Andrzejowi Grabowskiemu bardzo nie spodobał się styl tańca Sławomira Zapały, gwiazdy rock –polo, który z Magdaleną Molędą zaprezentował radosnego jive’a. Wszystko zaczęło się niewinnie

„Panie Sławku” zaczął Andrzej Grabowski

„Sławomir, obraził mnie Pan” – odparował wokalista i aktor. Niby chwilę później było spokojnie, ale potem juror mówił już dosadnie:

„Panie Zapała, może być? Panie Zapała pan błaznuje, Pan przyjął taki styl, niech Pan zobaczy sobie występ pani Ewy Błachnio, która też jest z kabaretu, jest fantastycznym komikiem, pewnie bardziej znanym od Pana, nawet na pewno, ale ona na to nie stawia. Pan ma tutaj tańczyć a nie błaznować” – zakończył ostro Andrzej Grabowski.

„Rozumiem, panie Andrzeju, ja jestem znany jako muzyk, gwiazda rock –polo i dokładnie tańczę tak, że moim fani na koncertach już widzą różnicę w ruchach” – odpowiedział Sławomir.

„A jeśli tańczy Pan tak jak gwiazda, to ja Pana bardzo przepraszam” – odparł juror.

Niby wszystko skończyło się pokojowo, bo ostatecznie Andrzej Grabowski ocenił taniec na 8 punktów, a para była zadowolona ze swojego występu. Niemniej po programie panowie postanowili sobie porozmawiać i wszystko wyjaśnić. Czy następnym tańcem Sławomir przekona do siebie jurora?

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis