Sławomir, Kajra, Hanna Lis - Między słowami (fot. Polsat)
Sławomir, Kajra, Hanna Lis - Między słowami (fot. Polsat)
Główna » Sławomir i Hanna Lis w programie “Między słowami”
Polsat Cafe Polecamy Telewizja

Sławomir i Hanna Lis w programie “Między słowami”

„Cześć tu Sławomir!” – to zdanie znają już chyba wszyscy, usłyszą je również widzowie programu „Między słowami”. W najbliższą niedzielę, 22 kwietnia o godz. 15:30 Hanna Lis będzie rozmawiała ze Sławomirem i jego żoną Magdaleną zwaną Kajrą, których utwory biją rekordy popularności – „Miłość w Zakopanem” ma ponad 142 miliony wyświetleń, a w teledyskach występują znani aktorzy m.in. Ewa Kasprzyk czy Małgorzata Socha.

Hanna Lis: Na Twoją pierwszą, debiutancką płytę złożyli się fani?
Kajra: Tak , to była akcja crowdfundingowa, nakręciliśmy teledysk, ale zabrakło nam wtedy na wydanie płyty.
Sławomir: I z pomocą przyszli fani.
Jakie były szczegóły tej akcji? Sławomir opowie w programie.

Hanna Lis rozszyfruje tajemniczy skrót JPS, sprawdzi czy aby na pewno wąs Sławomira jest prawdziwy i zapyta wokalistę jaka jest jego zdaniem definicja rock polo.

Hanna Lis: Ty masz głos jak dzwon, byłam pod wrażeniem jak zobaczyłam Twoje występy w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Sławomir: To jest program, który udowodnił, że Sławomir potrafi śpiewać.
Hanna Lis:  A kto wymyślił „Sławomira”?
Sławomir: To jakoś naturalnie wyszło, już w szkole układałem sobie melodie, pisałem teksty i szukałem pomysłu aby dotrzeć do ludzi. Pomógł internet.
Wokalista i jego żona opowiedzą jak wyglądały ich początki – wcale nie było kolorowo…. Pierwszy koncert zagrali w Sromowcach Niżnych dla pielęgniarek epidemiologicznych. Teraz grają na największych imprezach muzycznych w Polsce – w ostatni weekend maja br. widzowie zobaczą jego występ w Operze Leśnej w Sopocie podczas Polsat Super Hit Festiwal.

Hanna Lis sprawi, że Sławomir opowie o tym jak poznał swoją żonę, o perypetiach w szkole teatralnej oraz o tym czy nie marzy o takich nagraniach, w których będzie mógł zaprezentować w pełni swoje możliwości wokalne. Tylko w Polsat Cafe w programie „Między słowami”  zobaczymy również mini recital Sławomira i Kajry.

Między Słowami
niedziela, 22 kwietnia godz. 15:30

 

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zobaczcie archiwalne zdjęcia gwiazdy “Niani w wielkim mieście”

Dawid Propolis

Za marzenia – posłuchaj piosenki z serialu!

Magdalena Pełek