Główna » Słoneczna jesień w Telewizji Polsat
Polsat Polecamy Telewizja World of dance Lepiej późno niż wcale Ślad Śpiewajmy razem. All Together Now

Słoneczna jesień w Telewizji Polsat

Taneczne show od samej Jennifer Lopez, niesamowita podróż w głąb Azji z gwiazdami, muzyczna rywalizacja z samą Ewą Farną oraz dreszcz kryminału w nowym serialu “Ślad”. Jesień w telewizji Polsat zapowiada się ekscytująco.

 

NOWOŚCI:

WORLD OF DANCE – POLSKA

Światowe taneczne widowisko telewizyjne „World of Dance – Polska” już jesienią zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat. To będzie rewolucja w sposobie pokazywania tańca. W show o miano najlepszego tancerza oraz 100 tysięcy dolarów powalczy niemal 60 wyłonionych w castingach profesjonalistów.  Solistów, duety i formacje ocenią specjaliści i pasjonaci tańca: zwyciężczyni tanecznej Eurowizji i mistrzyni Polski formacji tanecznych Edyta Herbuś, wielokrotny mistrz świata w tańcach latynoamerykańskich Michał Malitowski oraz taneczny guru od hip-hopu Rafał Roofi Kamiński. W roli prowadzących zadebiutują aktorka Olga Kalicka i tancerz Karol Niecikowski. Polska edycja programu będzie pierwszą w Europie i drugą na świecie. Jak dotąd, show mogli oglądać widzowie amerykańskiej stacji NBC, gdzie program szybko stał się hitem. Jego pomysłodawczynią, jurorką i producentką jest piosenkarka, aktorka i tancerka Jennifer Lopez. To nie jest kolejny talent show, to jest spektakularne widowisko, które przenosi taniec w zupełnie nowy wymiar.

Premiera „World of Dance – Polska” już 14 września o godz.20.00 w Telewizji Polsat. 

World of Dance (fot. Polsat)
World of Dance (fot. Polsat)
World of Dance (fot. Polsat)
World of Dance (fot. Polsat)
World of Dance (fot. Polsat)
World of Dance (fot. Polsat)
World of Dance (fot. Polsat)
World of Dance (fot. Polsat)

 

Wyprawa życia, bo „Lepiej późno niż wcale”

W życiu nigdy na nic nie jest za późno! Tę maksymę wyznają czterej dojrzali mężczyźni, którzy osiągnęli już życiowy sukces, ale wciąż są spragnieni nowych wyzwań i teraz postanowili zrobić coś szalonego i coś tylko dla siebie. Czwórka  przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia! Odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca  w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszy im Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Choć dzieli ich ponad pokolenie doświadczeń, to właśnie on będzie dla nich wsparciem podczas wyprawy. Już od września na antenie Polsatu polska wersja międzynarodowego hitu „Better Late Than Never”, czyli „Lepiej późno niż wcale”.

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było. Pięć kompletnie różnych  osobowości i pięć różnych charakterów – razem tworzą niepowtarzalny team, wprost stworzony do wspólnej wyprawy w nieznane. Czeka ich zderzenie z odmienną kulturą i mnóstwo absolutnie nieprzewidywalnych i ekscytujących przygód. Przemierzą niemal trzydzieści tysięcy kilometrów, przekonani, że wiedzą o świecie już wszystko… odkryją go na nowo. Będzie zabawnie, zaskakująco, a czasem nawet… przerażająco. Ten program udowodni, że na męską przyjaźń i prawdziwą przygodę nigdy nie jest za późno.

„Lepiej późno niż wcale” – w piątki, o godz.21:35, od 14 września

Lepiej późno niż wcale (fot. Polsat)
Lepiej późno niż wcale (fot. Polsat)
Lepiej późno niż wcale (fot. Polsat)
Lepiej późno niż wcale (fot. Polsat)

NOWY SERIAL KRYMINALNY „ŚLAD”

Już we wrześniu w Polsacie nowy serial kryminalny pt. „Ślad”. Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad! Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze  specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. I to właśnie tam osadzona jest dynamiczna akcja serialu „Ślad”.

Na miejscu przestępstwa pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych i nawet najmniejszy ślad nie umknie ich uwadze. Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ dowodzi Renata Różańska (w tej roli Anita Jancia „Dzień kobiet”, „Wataha”) podinspektor policji, profesor nauk medycznych – biochemik. Współtworzy wydział od samego początku. Zawsze może liczyć na swojego zastępcę – nadkomisarza Rafała Walczaka (Mariusz Jakus „Symetria”, „Fala zbrodni”). Do zespołu Renaty należy jej przyjaciółka – lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar (Aleksandra Hamkało „Big Love”, „Ziarno prawdy”), dla której widok krwi i zwłok jest rzeczą normalną jak poranna kawa. W CWŚ bardzo przydaje się nieustępliwy, ale pełen uroku osobistego technik IT Tomasz Bączyk (Kamil Szeptycki „Kamienie na szaniec”). W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni nieoceniony jest podkomisarz Artur Kotowicz „KOT” (Cezary Łukaszewicz „Kruk”) – doświadczony, ale bardzo zagadkowy analityk.

W nowym serialu kryminalnym „Ślad” obok Anity Janci, Mariusza Jakusa, Aleksandry Hamkało, Cezarego Łukaszewicza i Kamila Szeptyckiego występuje plejada młodych aktorów, a wśród nich: Agnieszka Kawiorska, Piotr Witkowski, Marta Jarczewska, Krzysztof Wach, Paulina Mikuśkiewicz, James Malcolm czy Zuzanna Pawlak.

 „Ślad” od 18 września, godz.20:05, emisja po dwa odcinki.

Ślad (fot. Polsat)
Ślad (fot. Polsat)
Ślad (fot. Polsat)
Ślad (fot. Polsat)
Ślad (fot. Polsat)
Ślad (fot. Polsat)
Ślad (fot. Polsat)
Ślad (fot. Polsat)
Ślad (fot. Polsat)
Ślad (fot. Polsat)

Nowy muzyczny program „Śpiewajmy razem. All Together Now” z setką jurorów!

Już jesienią wystartuje nowy muzyczny program Telewizji Polsat. „Śpiewajmy razem. All Together Now”! To format, jakiego jeszcze nie było, uczestników będzie bowiem oceniać aż 100 jurorów – ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z wyjątkową charyzmą. To największy panel jurorski w historii telewizji, przed którym wystąpi cała plejada utalentowanych uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne.

Prowadzącym jest artysta kabaretowy – Igor Kwiatkowski. W roli kapitana jurorów zobaczymy jedną z najpopularniejszych młodych wokalistek, laureatkę wielu muzycznych nagród, zdobywczynię platynowych i złotych płyt – Ewę Farną.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” opiera się na jednym prostym założeniu – zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Nie jest to łatwe zadanie, gdyż uczestników oceniać będą osoby, których życie na co dzień związane jest z muzyką – od zwycięzcy muzycznego show Conrado Yaneza, po rockową wokalistkę Anję Orthodox.  Uczestnicy to zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, soliści, duety, a także większy grupy muzyczne. Program składa się z ośmiu odcinków. Dwójka wokalistów, która w każdym odcinku poderwie z krzeseł największą liczbę sędziów, przechodzi do finałowego odcinka, w którym zawalczą o nagrodę pieniężną.

W 100-osobowym panelu jurorskim zasiądzie cała plejada ekspertów muzycznych, a wśród nich, m.in: Nick Sinckler, Anja Orthodox, Dariusz Kordek, Krzysztof „Jary” Jaryczewski – Madox, Saszan, Ewa Gil, Michał Stawiński – wokalista zespołu Oberschlesien, Stanisław Karpiel-Bułecka, Paweł Stasiak, Tabb Bartosz Zielony, Conrado Yanez, Ramona Rey.

Śpiewajmy razem. All Together Now – w środy o godz.20:30, od 05.09.

All together now (fot. Polsat)
All together now (fot. Polsat)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo – jubileuszowa, 10.edycja

To już dziesiąta edycja jednego z najpopularniejszych i elektryzujących w tej dekadzie muzycznych show w Polsce. Dotychczasowe przyniosły ponad 700 metamorfoz, tysiące godzin pracy charakteryzatorów, treningów wokalnych i choreograficznych. Wzięły w niej udział 72 gwiazdy polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej, które na wybrane cele charytatywne przeznaczyły już ponad 1,7 miliona złotych!

Pierwszy odcinek jubileuszowej edycji zobaczymy 8 września. Kolejni artyści postarają się wspiąć na wyżyny swoich aktorskich i wokalnych możliwości. Będą to: Katarzyna Maciąg, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Adriana Kalska, Rafał Szatan, Marek Molak, Mateusz Ziółko i Boogie z „Łobuzów”. Czeka ich mordercza praca nad perfekcyjnym odwzorowaniem wylosowanej postaci i nad własnymi słabościami. Uczestnicy poprzednich serii wysoko zawiesili poprzeczkę. O przemianie Natalii Szroeder w Whitney Houston pisał brytyjski  tabloid „Mirror”. Katarzyna Skrzynecka  oczarowała jurorów podwójną metamorfozą w Sarah Brightman i Andreę Bocellego. Z kolei Filip Lato zachwycił transformacją w ikonę polskiej muzyki Czesława Niemena i wykonaniem piosenki „Sen o Warszawie”. Łącznie we wszystkich serwisach występ ten obejrzały ponad dwa miliony osób! Jednak nie byłoby tego show gdyby nie ludzie, których na co dzień nie widać, między innymi: charakteryzatorzy, kostiumolodzy, fryzjerzy. To dzięki nim wiemy, że w programie wykorzystano dotychczas pięćset metrów tiulu i sześćset piór! Zużyto także 36 ton gipsu oraz 870 litrów silikonu. W ciągu 9. edycji wykonano ponad 700 kostiumów. Najwyższe szpilki miał na sobie wcielający się Lady Gagę Artur Chamski – obcas mierzy ł aż 25 centymetrów. Z kolei najdłużej charakteryzowano Katarzynę Zielińską – 8 godzin zajęło upodobnienie jej do Queen Latifah.

Pierwszy odcinek dziesiątej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Telewizji POLSAT już w sobotę 8 września o godzinie 22:05

Twoja Twarz Brzmi Znajomo (fot. Polsat)
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (fot. Polsat)
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (fot. Polsat)
Twoja Twarz Brzmi Znajomo (fot. Polsat)

 

Jak zwykle na antenie telewizji Polsat nie zabraknie ukochanych przez widzów seriali “Pierwsza Miłość”, “Świat według Kiepskich” oraz programów m.in. “Nasz nowy dom” czy “Story of my life”.

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zobacz, co słychać u “Przyjaciółek”. Nowe odcinki jesienią w Polsacie (VIDEO)

Dawid Propolis

Zobacz zwiastun 7. sezonu “Przyjaciółek” (FOTO + VIDEO)

Dawid Propolis