SNL Polska (fot. Showmax)
SNL Polska (fot. Showmax)
Główna » SNL Polska z Michałem Pirógiem i Julią Marcell!
Polecamy Telewizja VIDEO Showmax SNL Polska

SNL Polska z Michałem Pirógiem i Julią Marcell!

Już jutro premiera nowego odcinka SNL Polska. W roli prowadzącego zobaczymy Michała Piróga – jednego z najsłynniejszych tancerzy, choreografów i postaci medialnych w Polsce. Gwiazdą muzyczną odcinka będzie wszechstronnie utalentowana artystka – Julia Marcell, która zagra dwa utwory. Gdzie będzie można za darmo zobaczyć program?

Pierwszy odcinek SNL Polska rozbudził wiele opinii wśród publiczności. Skecze z udziałem obsady i prowadzącego poprzedniego odcinka – Piotra Adamczyka, takie jak „Milion w narodzie” czy reklama leku ASAP na dotrzymanie „dedlajnów” w pracy, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem widzów. Teraz czas na nowe skecze i parodie, które ponownie mają szanse rozbawić publiczność do łez. W nowym odcinku prowadzącym będzie Michał Piróg, który razem z obsadą SNL Polska, zaprezentuje się w odsłonie, o jakiej nie śniło się nawet największym śmiałkom.

Michał Piróg – tancerz, choreograf, jeden z najsłynniejszych medialnych postaci w Polsce. Sam określa siebie jako „niezbyt wyrośniętego, żydowskiego geja z Kielc”, który zafascynowany teledyskami Madonny postanowił podbić świat. Udało mu się z pewnością podbić świat telewizyjny – na koncie ma prowadzenie takich programów, jak „Top Model”. Był również jurorem w programie „You can dance – po prostu tańcz”. Świetnie poradził sobie też z wyzwaniami, które stawiano uczestnikom programu „Azja Express” – zakwalifikował się do finału. Michał to też aktywista społeczny, zaangażowany w walkę o prawa środowisk LGBT w Polsce.

Julia Marcell – nagrodzona Paszportem „Polityki” polska piosenkarka na stałe mieszkająca w Berlinie. Nie stroni od mieszania gatunków i eksperymentowania: gra na pianinie, gitarze elektrycznej, a w jej muzyce usłyszeć można również instrumenty smyczkowe i elementy elektroniki. Julia śpiewa o dorastaniu, wspomnieniach, często roztaczając melancholijny klimat, choć nie brakuje jej też poczucia humoru.

SNL Polska to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli Saturday Night Live, który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment – Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego.W stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban.

Program będzie można obejrzeć za darmo w sobotę od 21.00 na www.showmax.com (pierwsze 14 dni bezpłatnie) lub na YouTube Showmax Polska.

Powiązane artykuły

Ucho Prezesa: Wraca Pani Basia, debiutuje Hanna Śleszyńska.

Robert Wróbel

Ucho Prezesa 3 w Showmax

Dawid Propolis

Trzeci sezon Ucha Prezesa w Showmax

Magdalena Pełek
%d bloggers like this: