Bake Off - Ale Ciacho! edycja V (fot. TVP)
Bake Off - Ale Ciacho! edycja V (fot. TVP)
Główna » Startuje smakowite “Bake Off – Ale Ciacho!”
TVP 2 Polecamy Telewizja Bake Off - Ale ciacho!

Startuje smakowite “Bake Off – Ale Ciacho!”

Na antenę TVP2 wraca „Bake Off – Ale ciacho!”.  Najlepsi z najlepszych będą mieli szansę stanąć do rywalizacji, w której wygraną jest tytuł Polskiego Mistrza Wypieków oraz 50 000 złotych! 

W piątej edycji „Bake Off – Ale ciacho!” udamy się w kulinarną podróż dookoła świata. Dwanaścioro uczestników wzbije się na wyżyny cukierniczych umiejętności, aby zadowolić jurorów. Najlepsi w Polsce amatorzy cukiernictwa zmierzą się z tradycyjnymi wypiekami kuchni polskiej oraz przysmakami inspirowanymi m.in. kuchnią gruzińską, angielską, francuską i amerykańską. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji „Bake Off…”, uczestnicy będą musieli przygotować spektakularny, lewitujący tort!

Podobnie jak w poprzednich edycjach zmagania kulinarne uczestników ocenią merytoryczni, ale niepozbawieni szczypty poczucia humoru Michał Bryś i Krzysztof Ilnicki. Ponownie zobaczymy także niezastąpione prowadzące – Marcelinę Zawadzką i Idę Nowakowską.

Apetyczna rywalizacja piątej serii „Bake Off – Ale ciacho!” rozegra się w pięknej scenerii na terenie pałacyku nad Zalewem Zegrzyńskim.

Kulinarny show Dwójki „Bake Off – Ale Ciacho!” realizowany jest na podstawie brytyjskiego formatu „The Great British Bake Off” i pokazywanego w ponad 20 krajach.

“Bake Off – Ale Ciacho!”, niedziela, 23.12.2018 r. o godz. 15.15 w TVP 2

Bake Off - Ale Ciacho! edycja V (fot. TVP)
Bake Off – Ale Ciacho! edycja V (fot. TVP)

Powiązane artykuły

Zobacz, jak gwiazdy zamierzają spędzić nadchodzące święta

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek

Zawadzka i Kołeczek życzą Wesołych Świąt!

Dawid Propolis