Główna » Startuje “The Voice Kids”! [VIDEO]
TVP 2 Polecamy Telewizja The Voice Kids VIDEO

Startuje “The Voice Kids”! [VIDEO]

Były sobie cztery małe gwiazdki, które dorosły i stały się wielkimi gwiazdami. A potem? Pojawiły się dzieci, które postanowiły wziąć udział w „The Voice Kids”. Do drugiej edycji muzycznego talent show zgłosiła się rekordowa liczba młodych wokalistów z całej Polski. Każdy z nich marzy o tym, by upragniona statuetka trafiła właśnie w jego ręce. Komu się uda? Premierowy odcinek już dziś o godz. 20:05 na antenie TVP 2.

Totalny odlot na Mazowszu, Warmii i Mazurach

To, że w programie „The Voice Kids” pojawiają się niesamowicie uzdolnione dzieciaki jest już niemal tak oczywiste, jak to, że ziemia kręci się wokół słońca. Pierwsza edycja muzycznego talent show jest tego świetnym przykładem, ale spokojnie, nie inaczej będzie w drugim sezonie. W premierowym odcinku pojawią się najlepsi muzyczni wojownicy z Mazowsza, Warmii oraz Mazur i rozłożą Trenerów na łopatki. Co tu dużo mówić – Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron będą mieli twardy orzech do zgryzienia, by wybrać najlepsze dziecięce głosy. W sobotnim odcinku widzowie poznają m.in. żywiołową Marysię. Ta uczestniczka nie może narzekać na nudę – od 8 roku życia gra w teatrze, szaleje na perkusji, rapuje, a także uprawia strzelectwo sportowe. Choć jej grafik jest bardzo napięty, to i tak znalazła czas, by wziąć udział w „Przesłuchaniach w Ciemno”. Jak jej pójdzie? Wśród muzycznych wojowniczek zobaczymy również 10-letnią Ninę, której bajkowy głos i magiczne wykonanie piosenki z „Małej Syrenki” sprawi, że wszyscy Trenerzy bardzo szybko nacisną czerwone przyciski, a Dawid Kwiatkowski nawet zacznie opowiadać jej wyjątkową bajkę. Do czyjej drużyny zdecyduje się dołączyć ta mała Arielka?

Dżentelmeni i romantycy

W premierowym odcinku „The Voice Kids” pojawi się również m.in. 15-letni Adam Kubera, nieśmiały romantyk i pasjonat gry na gitarze. To właśnie w jego głosie Tomson usłyszy charakterystyczne dla Jamesa Arthura akcenty, ale czy nastolatek zdecyduje się dołączyć do teamu chłopaków? Na scenie pojawi się także Remigiusz Janicki, którego miłośnicy programu mogą znać z pierwszej edycji muzycznego talent show. Choć rok temu na etapie „Przesłuchań w Ciemno” zjadł go stres, to Dawid Kwiatkowski delikatnie naciągnął reguły programu i wręczył uczestnikowi własnoręcznie stworzoną „dziką kartę”, dzięki której Remek nie musiał przechodzić pre-castingów. Czy chłopiec wykorzysta drugą szansę i czy włoży wystarczająco dużo pracy, by odwrócić fotele? Jak potoczą się jego losy? Sobotni odcinek będzie należał również do 10-letniego Oliwera Szota, który zaśpiewa hymn Krainy Lodu „Ulepimy dziś bałwana” i roztopi serca Trenerów. Walka o tego uczestnika będzie zacięta, Cleo będzie chciała jeść go garściami, a Tomson i Baron zaoferują pomoc w lepieniu bałwana. Czyją drużynę wybierze Oliwier i z kim będzie chciał bawić się w śniegu? Czym jeszcze zaskoczy nas nowa edycja muzycznego hitu?

"The Voice of Kids" jury (fot. TVP)
“The Voice of Kids” jury (fot. TVP)
"The Voice of Kids" jury (fot. TVP)
“The Voice of Kids” jury (fot. TVP)
"The Voice of Kids" jury (fot. TVP)
“The Voice of Kids” jury (fot. TVP)

Powiązane artykuły

Znamy trenerów „The Voice Kids”!

Dawid Propolis

Zazdrość, strach i prawy sierpowy!

Magdalena Pełek

Zawadzka i Kołeczek życzą Wesołych Świąt!

Dawid Propolis