Surprise, Surprise, Stefano Terrazzino
Surprise, Surprise, Stefano Terrazzino
Główna » Stefano Terrazzino jurorem w “Tańcu z Gwiazdami”? Jest dementi!
Polsat Polecamy Telewizja Taniec z gwiazdami

Stefano Terrazzino jurorem w “Tańcu z Gwiazdami”? Jest dementi!

Wczoraj portale plotkarskie podały sensacyjną wiadomość. Stefano Terrazzino został wybrany jako czwarty juror w nowej edycji “Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jaka jest prawda?

Znany tancerz ogłosił kilka tygodni temu, że odchodzi z tanecznego show. W uzasadnieniu podał, że pragnie skupić na rozwoju kariery muzycznej oraz wziąć udział w innych projektach. W międzyczasie Polsat rozpoczął poszukiwania nowego jurora do programu za Beatę Tyszkiewicz, która postanowiła pożegnać się z “Tańcem z gwiazdami”. Na giełdzie nazwisk pojawiła się m.in. Grażyna Szapołowska. Szumne medialne zapowiedzi zostały storpedowane przez samą Ninę Terentiew, która zdecydowanie zaprzeczyła pogłoskom o udziale aktorki w show.

Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino – uczestnicy siódmej edycji programu

Nieoczekiwanie wczoraj portal plejada.pl przekazał informację o tym, iż Stefano Terrazzino w nowym sezonie “Tańca z gwiazdami” zostanie jurorem w show. Wiadomość została jednak niepotwierdzona przez Telewizję Polsat jak i samego Stefano Terrazzino. Dziś tancerz wydał oświadczenie na swoim Instagramie, gdzie poinformował, że nie będzie oceniał gwiazd w Polsacie.


Kto zostanie nowym jurorem w show? Wszystkie tajemnice zostaną wyjaśnione do 28 lutego, bo wtedy też stacja planuje prezentację swojej nowej ramówki.

Powiązane artykuły

Żora Korolyov: Mam znakomitą partnerkę w „Tańcu z gwiazdami”

Magdalena Pełek

Zobacz najlepsze zdjęcia z ostatniego odcinka „Tańca z Gwiazdami” (foto)

Dawid Propolis

Zdjęcia zza kulis „Tańca z Gwiazdami”. Zobaczcie czego nie pokazali w telewizji.

Dawid Propolis