Kruk. Szepty słychać po zmroku (fot. Canal+)
Kruk. Szepty słychać po zmroku (fot. Canal+)
Główna » Sukces serialu „KRUK. Szepty słychać po zmroku”
Seriale Canal+ Polecamy

Sukces serialu „KRUK. Szepty słychać po zmroku”

Ponad 380 tysięcy widzów – tyle osób w ciągu pięciu dni od premiery zobaczyło pierwszy odcinek serialowego thrillera „KRUK. Szepty słychać po zmroku” W tym 225 tysięcy obejrzało niedzielną premierę na żywo bezpośrednio w CANAL+ (204 tys. – CANAL+ i 21 tys. – CANAL+1).

Łącznie pierwszy odcinek obejrzało 380 000 tysięcy osób, włączając w to widzów nc+ GO, Player+, transmisji na Facebooku, widzów online, a także tych, którzy nagrali produkcję na dekoderze. Z okazji premiery CANAL+ pokazał pierwszy odcinek w ramach odkodowanego sygnału.

Jesteśmy dumni, że kolejna oryginalna produkcja CANAL+ spodobała się widzom. Zainteresowanie naszym serialowym thrillerem nas nie dziwi – to mocne, wciągające kino. W „KRUKU. Szepty słychać po zmroku” stawiamy na wyraziste postacie, lokalność Podlasia, które jest wyjątkowym regionem oraz tematykę, jakiej jeszcze w polskich serialach nie było. Liczymy na to, ze kolejne odcinki wzbudzą jeszcze większe emocje – mówi Anna Limbach-Uryn, Dyrektor Działu Programowego nc+.

Pierwszy odcinek serialowego thrillera „KRUK. Szepty słychać po zmroku” był wprowadzeniem do historii. Dla komisarza Adama Kruka (Michał Żurawski) sprawa porwania chłopca staje się powodem, by powrócić do rodzinnego Białegostoku i  rozprawić się z demonami swojej przeszłości.

W roli tytułowej „KRUK. Szepty słychać po zmroku” występuje Michał Żurawski („Dzikie róże”, „Jestem mordercą”), obok niego na ekranie również Cezary Łukaszewicz („BELFER”), Katarzyna Wajda („Jesteś bogiem”), Andrzej Zaborski („Róża”), Anna Nehrebecka („Chce się żyć”), Marcin Bosak („W ciemności”) oraz Jerzy Schejbal („Yuma”).

Premierowe odcinki „KRUK. Szepty słychać po zmroku” na antenie CANAL+ w każdą niedzielę o godz. 21:30, a także w CANAL+ Now w formacie 4K. Serial dostępny jest także w usłudze nc+ GO i nc+ GO TV. Powtórki w CANAL+ w piątki o godzinie 23.00 oraz w CANAL+ SERIALE w środy o 22.45 i soboty o 20.00

Powiązane artykuły

Zbrodnie najcięższego kalibru! Już jutro startuje “Ślad” [wideo i zdjęcia]

Dawid Propolis

Ślad: Organista wciela w życie chińską legendę. Perfidna zemsta za zdradę (wideo i zdjęcia)

Dawid Propolis

Ruszył Canal+4k Ultra HD

Dawid Propolis