Rafał Cieszyński z rodziną fot. Przemek Dzienis
Rafał Cieszyński z rodziną fot. Przemek Dzienis
tvdzis.pl » SuperPies: Rafał Cieszyński, Alżbeta Lenska i Sparky
Polsat Telewizja

SuperPies: Rafał Cieszyński, Alżbeta Lenska i Sparky

Już dziś w programie „SuperPies“ behawiorystka Aneta Awtoniuk podpowie jak unikać problemów w wychowaniu psów i jak sprawić, by nasze pupile były szczęśliwe. 

W najbliższą sobotę Aneta Awtoniuk pojedzie do Katowic, spotkać się z Marcinem i jego podopiecznym Baileyem. Ten młody pies w typie owczarka niemieckiego doznał już w swoim krótkim życiu wiele przykrości ze strony ludzi. Na szczęście w schronisku zauważył go wolontariusz Marcin, który zdecydował się zabrać zwierzaka do domu. Z pomocą behawiorystki Marcin będzie próbował pomóc psu w pokonaniu lęków, będących wynikiem jego traumatycznych przeżyć. Aneta Awtoniuk doradzi też jak uczyć czworonoga reagować na komendy.

Piąty odcinek programu „SuperPies” to również wizyta u aktorskiej rodziny. Rafał Cieszyński i jego żona Alżbeta Lenska znani są z wielu filmów i seriali m.in. produkcji „Pierwsza miłość”. Widzowie poznają całą rodzinę Rafała i Alżbety oraz ich białego pupila, Maltańczyka o imieniu Sparky, który podczas zabawy podgryza dzieci. Prowadząca pokaże dzieciom jak prawidłowo i bezpiecznie bawić się z pieskiem.

Jak Marcin poradzi sobie z lękami Baileya? Czy Sparky przestanie podgryzać dzieci w zabawie?

„SuperPies” emitowany jest na antenie Telewizji Polsat, w soboty o godzinie 17:45. Powtórki można obejrzeć w piątki o godzinie 9:30 oraz w każdej chwili w internecie na ipla.tv.

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zobacz scenę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w pełnym oświetleniu!

Magdalena Pełek

Zobacz najnowszy zwiastun „Wyspy przetrwania”

Dawid Propolis
%d bloggers like this: