CBS Action Filmy w TV

Świąteczny maraton filmowy w CBS Action

Dla wszystkich kinomanów znudzonych powtarzanymi co roku świątecznymi filmami, CBS Action przygotował prezent! W czasie tegorocznych Świąt kanał wyemituje zarówno filmy świąteczne, jak i te pełne akcji, a wśród nich także premiery.

W Wigilię na antenie zagości wzruszający komediodramat „Ktoś nad tobą czuwa”, w bożonarodzeniowy wieczór zobaczymy „Śnieżny Armagedon”, opowiadający o rodzinie walczącej o przetrwanie w czasie Świąt, zaś 26 grudnia wyemitowane zostanie „Oblodzone miasto”, w którym przygotowania do Gwiazdki zostaną przerwane przez fatalne w skutkach uderzenie w Ziemię meteorytu… Na te i wiele innych propozycji filmowych CBS Action zaprasza od 24 do 26 grudnia.


PODWODNA BESTIA
24 grudnia o 11:45

Podczas prac wiertniczych niedaleko wybrzeża Pacyfiku zostaje uwolniony krwiożerczy, prehistoryczny rekin. Bestia potrafi także latać i poruszać się po ziemi! Rusza na żer, a zaczyna od plaży, na której właśnie odbywa się konkurs bikini. Do walki z potworem staje odważna biolog, żeglarz i didżej, a także armia wykorzystująca najnowszą technikę: kroczące czołgi…

Występują: Tim Abell, Catherine Anette, Sarah Lieving, Shane Van Dyke, John Schneider


TWARDE LĄDOWANIE
24 grudnia o 13:30

Córka miliardera wraz z przyjaciółmi odbywa prywatny lot. Przygoda zmienia się w prawdziwy koszmar, kiedy samolot zostaje przejęty przez grupę żądnych okupu terrorystów. Porywacze jednak nie przewidzieli, że na pokładzie leci także major John Masters (Antonio Sabato Jr.). Będzie on musiał pokonać terrorystów i bezpiecznie wylądować pomimo szalejącego huraganu.

Reżyserem filmu jest słynny twórca horrorów i thrillerów, Jim Wynorski.

Występują: Antonio Sabato Jr., Michael Pare, Brianne Davis, Brandon Barash, Sabrina Machado

PODWÓJNE ŻYCIE MOJEGO MĘŻA
24 grudnia o 15:20

Dziesięć lat po nagłej, tajemniczej śmierci męża, Elizabeth Welch natrafia na dowody, że Patrick żyje. Co gorsza — wygląda na to, że sfingował własną śmierć, przyjął nową tożsamość i jest głową nowej rodziny. Elizabeth, która przez dziesięć lat, w bardzo trudnych warunkach musiała samotnie wychowywać dzieci, jest wściekła. Przygotowuje się do ostatecznej rozgrywki z mężczyzną, który ją porzucił i doprowadził do finansowej ruiny.

Występują: Margaret Colin, Jay O. Sanders, Aaron Ashmore

LOT NUMER 243
24 grudnia o 17:15

Film oparty na prawdziwej historii. Gdy 28 kwietnia 1988 roku samolot hawajskich linii lotniczych rozpoczął lot z Hilo do Honolulu, nic nie zapowiadało nadciągającej katastrofy. Dopiero gdy maszyna znalazła się na wysokości ponad 7000 metrów, rozległ się głośny trzask poszycia odrywającego się od samolotu. Załoga postanowiła się nie poddawać – rozpoczęły się przygotowania do niezwykle trudnego lądowania…

Występują: Connie Sellecca, Wayne Rogers, Ana Alicia

LODOWE TORNADO
24 grudnia o 19:05

Naukowiec Charlie Prince porzuca karierę, by oddać się pisaniu powieści science fiction. Pewnego dnia ze zdumieniem stwierdza, że akcja jednej z jego powieści urzeczywistniła się – wskutek nieudanych eksperymentów naukowych powstały zamrażające wszystko na swojej drodze tornada, które zmierzają teraz w kierunku terenów zasiedlonych przez ludzi. W obliczu nadciągającej katastrofy decyduje się na porzucenie swego spokojnego życia i oferuje pomoc grupie naukowców odpowiedzialnych za całą sytuację.

Występują: Mark Moses, Camille Sullivan, Alex Zahara, Luisa D’Oliveira, Ryan Kennedy

KTOŚ NAD TOBĄ CZUWA (PREMIERA)
24 grudnia o 21:00

Sterling Brooks, egocentryczny makler giełdowy, ginie w dziwnym wypadku w czasie gry w golfa. Aby dostać się do nieba, musi podjąć się wyjątkowej misji: zostaje zesłany na Ziemię, aby pomóc pewnej dziewczynie powrócić na łono rodziny przed Bożym Narodzeniem. Niezwykła, świąteczna historia z ciepłym, krzepiącym zakończeniem.

Występują: Erika Eleniak, Cameron Bancroft, Greg Evigan

CENA ODDECHU
24 grudnia o 22:55

Christie Davoe cierpi na nieuleczalną chorobę – potrzebuje transplantacji płuc. Niestety kobieta ma również niezwykle rzadką grupę krwi, co sprawia, że szanse na znalezienie dawcy są znikome. Martin, mąż Christie, postanawia uratować życie swojej żony za wszelką cenę. Jak daleko się posunie?

Występują: Luke Perry, Francie Swift, Gia Carides

PRZECZUCIE ZBRODNI
25 grudnia o 11:30

Policjant Jack Barnes wiedzie szczęśliwe życie – ma piękną żonę, ukochane dziecko i właśnie został detektywem. Wszystko jednak zmienia się, gdy Jack ulega poważnemu wypadkowi samochodowemu – od tego momentu zaczynają go nachodzić przerażające i niewytłumaczalne wizje nadciągających katastrof…

Występują: Casper van Dien, Catherine Oxenberg, Colin Lawrence

BUNT MASZYN
25 grudnia o 13:25

Tajna broń opracowana przez rząd USA – obdarzone sztuczną inteligencją roboty – wymyka się spod kontroli, gdy przewożący je samolot rozbija się na tropikalnej wyspie. Grupa komandosów zostaje wysłana, by wytropić i wyłączyć monstra. Czas działa na niekorzyść żołnierzy – wraz z jego upływem inteligencja maszyn wzrasta.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest słynny twórca horrorów, Jim Wynorski, a w głównych rolach zobaczymy Joego Lando („Doktor Quinn”), Hudson Leick („Xena, wojownicza księżniczka”)
i Roberta Picardo („Star Trek: Voyager”).

Występują: Joe Lando, Josh Coxx, Mike Baldridge, Hudson Leick, Robert Picardo

CIEMNA NOC
25 grudnia o 15:20

W sekretnej bazie wojskowej grupa naukowców dokonuje najistotniejszego odkrycia od czasów wynalezienia bomby atomowej. Urządzenie zwane „Eruptorem” jest w stanie zniszczyć bez śladu wyznaczone cele poprzez zmianę ich struktury molekularnej. Na skutek awarii urządzenia szef ośrodka zostaje poddany działaniu „Eruptora” i zyskuje tym samym niezwykłe moce. Teraz zarówno on, jak i „Eruptor” stają się zagrożeniem dla całej planety…

Występują: Stephen Baldwin, Rob LaBelle, Gardiner Millar, Carrie Genzel, Philip Mitchell

ZABÓJCZA ALASKA
25 grudnia o 17:10

Nagłe topnienie wiecznej zmarzliny na obszarze Alaski skutkuje wytworzeniem znacznych ilości metanu. Konsekwencją tego procesu są trzęsienia ziemi, które rozdzielają członków świętującej Boże Narodzenie rodziny. Najgorsze może jednak dopiero nadejść – istnieje ryzyko, że nagromadzony metan eksploduje i zniszczy całą planetę.

Występują: Brendan Fehr, Holly Elissa, Jodelle Ferland, Ryan Grantham, Victor Garber

ZATAŃCZ Z MORDERCĄ
25 grudnia o 19:00

Dwie przyjaciółki, Darcy i Erin, przyjeżdżają do Nowego Jorku, by robić karierę. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności
sprawia, że właśnie tam zaczyna grasować tajemniczy morderca, który wybiera swoje ofiary przez ogłoszenia matrymonialne w gazetach. Jego kolejnym celem staje się Erin, która pomaga przy produkcji programu telewizyjnego, umawiając się na randki właśnie przez ogłoszenia. Kobieta zostaje odnaleziona martwa, zaś na jednej ze stóp ma but do tańca – znak pozostawiony przez „tanecznego mordercę”.

Występują: Patsy Kensit, Justin Louis, Cynthia Preston


ŚNIEŻNY ARMAGEDON (PREMIERA)

25 grudnia o 21:00

Tuż przed Świętami rodzina Millerów znajduje przed domem tajemniczy prezent: szklaną kulę. Miniaturowe miasteczko w kuli do złudzenia przypomina ich własne. Kiedy Millerowie uruchamiają kulę, okazuje się, że śnieżna katastrofa nawiedza nie tylko świat wewnątrz niej, ale także prawdziwe miasto!

Bohaterowie zaczynają rozumieć, że cokolwiek wydarzy się wewnątrz kuli, musi nastąpić także
w realnym świecie. Jak zniszczyć straszliwą zabawkę i uratować miasto?

Występują: Magda Apanowicz, David Cubitt, Laura Harris


APOKALIPSA W LOS ANGELES
26 grudnia o 13:50

Z niewiadomych przyczyn temperatura jądra Ziemi zaczyna wzrastać – powstaje ryzyko, że wnętrze planety wybuchnie niczym bomba. Ludność Los Angeles, pod którym niebezpiecznie podwyższa się ciśnienie, zostaje ewakuowana. Główny bohater – Calvin Crawford – nie może jednak opuścić miasta; musi najpierw odnaleźć porwaną przez nieznanych sprawców narzeczoną. Rozpoczyna się wyścig z czasem…

Występują: David Cade, Kamar De Los Reyes, Christopher Judge, Raymond J. Barry, Lila Dupree


ÓSMA PLAGA
26 grudnia o 15:35

W trakcie wykopalisk grupa archeologów znajduje nasiona nieznanej nikomu rośliny. Znalezisko zostaje przekazane naukowcom w celu przeprowadzenia dalszych badań, jednak jedno z nasion zostaje wykradzione i przez przypadek trafia do gleby. Tajemnicza roślina zaczyna rozwijać się
z zastraszającą prędkością – olbrzymie pnącza niszczą wszystko na swojej drodze i wkrótce będą stanowić zagrożenie dla całej planety. Agent Jack Taylor i ekspertka w dziedzinie biologii Jocelyn Snow stają przed trudnym zadaniem – muszą zniszczyć roślinę i uratować ludzkość od zagłady.           

Występują: Magda Apanowicz, David Cubitt, Laura Harris


KONIEC ŚWIATA
Część pierwsza 26 grudnia o 17:25
Część druga 26 grudnia o 19:10

Wskutek globalnego ocieplenia kolejne kataklizmy nawiedzają Ziemię – huragany i tornada niszczą miasta, burze o niespotykanej sile sieją zamęt wśród ludności na całym globie. Aby zapobiec nieuchronnej zagładzie planety, grupa naukowców musi połączyć siły i z narażeniem życia udać się do samego serca największej burzy…

Występują: Cameron Daddo, Gina Gershon, Shannen Doherty

OBLODZONE MIASTO (PREMIERA)
26 grudnia o 21:00

Zbliża się Boże Narodzenie. Kiedy mieszkańcy górskiego miasteczka Lennox widzą spadającą gwiazdę, uznają ją za piękny symbol pokoju i życzliwości. Niestety, okazuje się, że się mylą –zawierający dziwne, złowrogie moce meteoryt uderza w ziemię w sąsiedztwie miasteczka. Wszystko wokół zamarza, ludzie umierają, zaczyna się panika.

Miejscowy farmer Charlie Rachet i młoda astrofizyczka Alex Novak starają się zbadać meteoryt
i powstrzymać jego działanie, zanim Święta staną się śmiertelnie białe…

Występują: Victor Webster, Richard Harmon, Jennifer Spence

Pełna lista filmów w cyklu „Filmy pod choinkę” na CBS Action:

 • POWSTRZYMAĆ CHOLERĘ 12.2016, 06:30
 • TORNADO ZAGŁADY 12.2016, 08:15
 • podwodna bestia 12.2016, 11:45
 • twarde lądowanie 12.2016, 13:30
 • podwójne życie mojego męża 12.2016, 15:20
 • lot numer 243 12.2016, 17:15
 • lodowe tornado 12.2016, 19:05
 • ktoś nad tobą czuwa 12.2016, 21:00
 • cena oddechu 12.2016, 22:55
 • PODWÓJNE ŻYCIE MOJEGO MĘŻA 12.2016, 00:45
 • SPRAWA MICHAELA CROWE’A 12.2016, 02:35
 • ZANIM SIĘ POŻEGNASZ 12.2016, 04:15
 • PŁOMIENIE I DESZCZ 12.2016, 06:00
 • DZIEŃ TRYFIDÓW 12.2016, 07:45
 • przeczucie zbrodni 12.2016, 11:30
 • bunt maszyn 12.2016, 13:25
 • ciemna noc, 12.2016, 15:20
 • zabójcza alaska 12.2016, 17:10
 • zatańcz z mordercą 12.2016, 19:00
 • śnieżny armagedon 12.2016, 21:00
 • KTOŚ NAD TOBĄ CZUWA 12.2016, 22:50
 • ODKUPIENIE: KICKBOXER 5 12.2016, 00:45
 • RPG 12.2016, 02:25
 • LOT NUMER 243 12.2016, 04:20
 • KTOŚ NAD TOBĄ CZUWA 12.2016, 06:30
 • OSTATNIE DNI PLANETY ZIEMIA 12.2016, 08:20
 • ZATAŃCZ Z MORDERCĄ 12.2016, 11:55
 • apokalipsa w los angeles 12.2016, 13:50
 • ósma plaga 12.2016, 15:35
 • koniec świata cz. 1 12.2016, 17:25
 • koniec Świata cz. 2 12.2016, 19:10
 • oblodzone miasto 12.2016, 21:00
 • ŚNIEŻNY ARMAGEDON 12.2016, 22:55

 

Powiązane artykuły

„Prawniczka w Afganistanie” w styczniu na kanale Nat Geo People

Dawid Propolis

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny – jako film!

Magdalena Pełek

Oparty na powieści Jamesa Franco „Palo Alto” w Ale kino+

Dawid Propolis