Polsat Telewizja

Sylwestrowa Moc Przebojów 2016: Agnieszka Hyży na zimno na scenie ma swoje patenty

Agnieszka Hyży po raz 10. w historii będzie współprowadzić Sylwestrową Moc Przebojów, która w tym roku zagra ponownie w Katowicach. Podobnie jak inne prowadzące zawsze staje przed dylematem: wyglądać dobrze, czy nie zmarznąć. Okazuje się, że na zimno na scenie ma już swoje sprawdzone sposoby.

– Mamy już na to swoje patenty, jak bielizna termiczna czy specjalnie podszywane suknie. Cudowne jest to, że mamy dostęp do najlepszych firm i projektantów, którzy stroje szyją już specjalnie na nasze potrzeby i zamówienie. Przy ich projektowaniu biorą pod uwagę i niskie temperatury i to, że zarówno chcemy wyglądać szykownie , jak i być kobiece.

W tym wszystkim trzeba znaleźć złoty środek. Kiedyś tak nie było. Pierwsze moje sylwestry na scenie zazwyczaj przypłacałam tygodniem w łóżku dopóki nie nauczyłam się odpowiednio rozgrzewać napojami, używać wkładek do butów czy właśnie termicznej bielizny. Oczywiście na scenie mamy odpowiednie dmuchawy, a na zapleczu zawsze możemy się ubrać i ogrzać – mówi nam Agnieszka Hyży.

Powiązane artykuły

Premier RP Beata Szydło w programie „Oczy w oczy”

Dawid Propolis

Piotr Fronczewski – „Impreza dla kretynów!”

Dawid Propolis

Ania Karczmarczyk schudła w „Tańcu z Gwiazdami” już 5 kilogramów

Dawid Propolis