Polsat Polecamy Telewizja

Sylwestrowa Moc Przebojów 2016: Znamy postanowienia noworoczne Natalii Szroeder!

Natalia Szroeder szturmem podbija polski rynek muzyczny. Mimo młodego wieku występowała już na licznych festiwalach, poprowadzi koncert i zaśpiewa podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Nam zdradziła, jakie ma plany na następny rok i czy ma tremę przed sylwestrową nocą.

– Na koniec każdego roku robię sobie podsumowanie tego, co się wydarzyło. W zeszłym roku udało mi się zrobić prawo jazdy i wydać płytę. W tym chciałabym się skupić na rozwoju: zapisać na lekcje włoskiego i nauczyć grać na wiolonczeli – opowiada Natalia.

– Mam tremę, jasne! Ale równocześnie bardzo się tym ekscytuję i nie mogę doczekać! Miałam w tym roku przyjemność poprowadzić dwa koncerty i za każdym razem była to dla mnie wielka frajda. Jak zwykle będę miała na scenie wyśmienite towarzystwo, więc czuję się spokojna. Nawet jeśli powinie mi się gdzieś noga – razem z tego wybrniemy. 🙂 – dodaje wokalistka.

Co podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2016 zaśpiewa Natalia? Przebój „Lustra” oraz cover z lat 80., którego tytułu wokalistka na razie nie chce zdradzać.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2016 – 31 stycznia o godzinie 20, w Polsacie!

Powiązane artykuły

Gwiazdy na urodzinach „Hell’s Kitchen”! Kto się pojawi? (VIDEO)

Dawid Propolis

Siódmy odcinek Shopping Queen w Polsat Café

Dawid Propolis

Kaczorowska, Wolszczak i Gruszka w najnowszym odcinku „Surprise, Surprise” (VIDEO)

Dawid Propolis