Kinga Burzyńska
Kinga Burzyńska
Główna » „Szkoła filmowa” – nowy program Kingi Burzyńskiej w TVN Fabuła
TVN Fabuła Telewizja

„Szkoła filmowa” – nowy program Kingi Burzyńskiej w TVN Fabuła

W niedzielę, 3 kwietnia o godz. 20:45, na antenie TVN Fabuła zadebiutuje nowy program Kingi Burzyńskiej. „Szkoła filmowa” to talk show, w którym dziennikarka spotyka się z największymi gwiazdami ekranu. Dyskusja odbywa się z udziałem publiczności, składającej się ze studentów szkoły filmowej.

„Szkoła filmowa” to zapis niezwykłych rozmów, w trakcie których artyści opowiedzą o kulisach swojej pracy, wspomnieniach z planów filmowych, osobach, które podziwiają i z którymi chcieliby pracować. Nie zabraknie też wspomnień związanych z czasami, gdy sami uczęszczali do szkół filmowych. Dzięki magicznej atmosferze sali kinowej, widzowie będą mogli przenieść się w świat srebrnego ekranu i odkryć go z nieznanej dotąd strony.

Dziennikarka Kinga Burzyńska na swoim koncie ma niezliczoną ilość wywiadów. Gwiazdy nie mają przed nią tajemnic. Tym razem na wprost Kingi usiądą największe osobowości polskiego kina i teatru, a prowadząca skutecznie wypyta ich o historie związane z aktorstwem.

„Tym programem spełniam zawodowe marzenia. Słucham niesamowitych historii i zadaję pytania, na które nie miałam czasu na planach filmowych i we foyer teatrów. Cieszę się, że najwspanialsi artyści maja do mnie zaufanie i przyjmują zaproszenie do naszego programu.”

W kwietniu TVN Fabuła poleca rozmowy z Agatą Kuleszą i Maciejem Stuhrem.

Agata Kulesza, aktorka filmowa i teatralna, grała w takich filmach jak: „Róża”, „Sala samobójców”, „Moje córki krowy” i „Ida”. Wielokrotnie nagradzana i doceniona w kraju i za granicą. W programie opowie o kulisach pracy z największymi reżyserami, początkach swojej drogi aktorskiej oraz o tym jak czuła się na gali Oskarów.

Maciej Stuhr ma na swoim koncie wiele wybitnych ról filmowych, zarówno w komediach jak i w filmach dramatycznych. Ostatnio można go było oglądać na ekranach kin w „Listach do M. 2”, „Excentrykach”,„Planecie singli”. Kindze oraz studentom szkoły filmowej opowie o debiucie u Krzysztofa Kieślowskiego, najtrudniejszych zadaniach aktorskich oraz o pracy w zagranicznych produkcjach.

„Szkoła filmowa”, premiera niedziela, 3 kwietnia, godz. 20:45

Powiązane artykuły

Żużlowy weekend w NC+: Walka o finał PGE Ekstraligi oraz Grand Prix Niemiec

Dawid Propolis

Zuzanna Falzmann korespondentką TVP w Waszyngtonie

Dawid Propolis

Zosia Zborowska twarzą Polsat Cafe

Dawid Propolis