Take me out (fot. Polsat)
Take me out (fot. Polsat)
Główna » Take Me Out: Gdy chcą poderwać faceta, nie cofną się przed niczym!
Polsat Polecamy Telewizja Umów się ze mną. Take me out VIDEO

Take Me Out: Gdy chcą poderwać faceta, nie cofną się przed niczym!

VIDEO! Za oknem coraz goręcej, a uczestniczki coraz śmielej zachęcają kandydatów do wybrania właśnie ich. Ich metody na zwrócenie uwagi mężczyzn bywają zaskakujące…

Pauli, która w piątym odcinku poszła na randkę z Grzegorzem, oznajmiła mu: – Mam fajnego psa i chętnie bym stworzyła z tobą taką ekipę, żeby się dobrze bawić.
Z kolei Jasia stosuje w programie odwrotne metody, czyli… brak żadnych, nawet najbliższych planów: – Ja na razie bym się zatrzymała na randce, a potem byśmy zobaczyli – oznajmiła jednemu z uczestników.

Najwięcej chwytów używa Maggie. – Patryk zrobił na mnie duże wrażenie. Ja czuję, że ten golf ubrał dlatego, że jest mu zimno i ja jestem tu po to, żeby go rozgrzać – mówiła w 5. odcinku. – Jeżeli stanie przede mną facet, który jest typem surfera i tak samo jak ja kocha taniec i pływanie na desce wakeboardowej, to przykro mi, ale będę zmuszona wyłączyć wam wszystkim światło, żeby wybrał właśnie mnie. I będę szybsza od wiatru jeżeli chodzi o pakowanie się – idziemy na randkę, a w wakacje, mam nadzieję, że pływamy razem – zdradza.

Magdalena (dla bliskich Maggie) pochodzi z Piły. Od dziecka pasjonuje się tańcem. Aktualnie jest członkiem grupy hip-hopowej i instruktorką zumby fitness. O castingu do programu dowiedziała się od przyjaciółek. – Kibicują mi bardzo i żałują, że same się nie zgłosiły – opowiada Maggie. Chciałaby spotkać faceta, który będzie zabawny i się nią zaopiekuje. Bez szans natomiast jest u niej “męski model bez poczucia humoru”. A tymczasem zobaczcie, co oferowała Benjaminowi, żeby wybrał właśnie ją.

Take me out
środa, 20.05, Polsat

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zobacz scenę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w pełnym oświetleniu!

Magdalena Pełek

Zobacz najnowszy zwiastun „Wyspy przetrwania”

Dawid Propolis