Polsat Polecamy Telewizja Umów się ze mną. Take me out VIDEO

Take Me Out: Gdy chcą poderwać faceta, nie cofną się przed niczym!

Take me out (fot. Polsat)

VIDEO! Za oknem coraz goręcej, a uczestniczki coraz śmielej zachęcają kandydatów do wybrania właśnie ich. Ich metody na zwrócenie uwagi mężczyzn bywają zaskakujące…

Pauli, która w piątym odcinku poszła na randkę z Grzegorzem, oznajmiła mu: – Mam fajnego psa i chętnie bym stworzyła z tobą taką ekipę, żeby się dobrze bawić.
Z kolei Jasia stosuje w programie odwrotne metody, czyli… brak żadnych, nawet najbliższych planów: – Ja na razie bym się zatrzymała na randce, a potem byśmy zobaczyli – oznajmiła jednemu z uczestników.

Najwięcej chwytów używa Maggie. – Patryk zrobił na mnie duże wrażenie. Ja czuję, że ten golf ubrał dlatego, że jest mu zimno i ja jestem tu po to, żeby go rozgrzać – mówiła w 5. odcinku. – Jeżeli stanie przede mną facet, który jest typem surfera i tak samo jak ja kocha taniec i pływanie na desce wakeboardowej, to przykro mi, ale będę zmuszona wyłączyć wam wszystkim światło, żeby wybrał właśnie mnie. I będę szybsza od wiatru jeżeli chodzi o pakowanie się – idziemy na randkę, a w wakacje, mam nadzieję, że pływamy razem – zdradza.

Magdalena (dla bliskich Maggie) pochodzi z Piły. Od dziecka pasjonuje się tańcem. Aktualnie jest członkiem grupy hip-hopowej i instruktorką zumby fitness. O castingu do programu dowiedziała się od przyjaciółek. – Kibicują mi bardzo i żałują, że same się nie zgłosiły – opowiada Maggie. Chciałaby spotkać faceta, który będzie zabawny i się nią zaopiekuje. Bez szans natomiast jest u niej “męski model bez poczucia humoru”. A tymczasem zobaczcie, co oferowała Benjaminowi, żeby wybrał właśnie ją.

Take me out
środa, 20.05, Polsat

Powiązane artykuły

“Na dobre i na złe”: Bart ma kłopoty! [ZDJĘCIA]

Dawid Propolis

Polsat SuperHit Festiwal 2016: Aleksandra Szwed wyreżyserowała teledysk (VIDEO)

Dawid Propolis

Kossakowski kłamcą! [WIDEO]

Dawid Propolis