Take me out
Take me out
tvdzis.pl » Take Me Out: Poszli na randkę i nadal się spotykają!
Polsat Polecamy Telewizja Umów się ze mną. Take me out

Take Me Out: Poszli na randkę i nadal się spotykają!

Uśmiech Andrzeja powalił wszystkie dziewczyny, uśmiech Doroty powalił Andrzeja – mówił Piotr „Guma” Gumulec.

Czy na randce nadal uśmiechali się do siebie? Zdecydowanie tak, mimo że Dorota miała trochę niekomfortowe ubranie – skórzaną kurtkę, a pod nią… nic. Andrzej ocenił, że to „tym lepiej” i… zwiększył ogień w elektrycznym kominku. W takiej miłej i coraz cieplejszej atmosferze upłynął im cały wieczór.

Dorota mieszkała jedenaście lat w Wiedniu. Lubi zwiedzać świat – była np. w Makao. Twierdzi, że ma „dwie lewe nogi do tańczenia” i z tego powodu nie wybrała w poprzednim odcinku uczestnika, którego pasją był właśnie taniec. Na randce dostrzegła w Andrzeju piękne oczy, których nie zauważyła w studio.

A czy odkryła coś jeszcze, kiedy kontynuowali randkę już sami, bez kamer?

Dorota: – Z randki pojechaliśmy do hotelu, w którym rozmawialiśmy do trzeciej nad ranem. Potem pojechaliśmy razem – ja do Katowic, Andrzej do Dąbrowy Górniczej. Andrzej to jest strasznie fajny i pozytywny chłopak. Liczę na to, że jak wróci w maju na stałe do Polski, to poznamy się jeszcze lepiej. Moja rodzina też się nie może doczekać i w kółko pyta, kiedy im go wreszcie pokażę – śmieje się Dorota. I dodaje: – Dalej jemy razem słodycze. Zawsze kiedy się spotykamy, Andrzej przynosi mi krem czekoladowy. Myślę, że ten krem nas połączył. Krem i tęsknota za krajem, bo Andrzej też już od kilku lat mieszka w Londynie.

Andrzej również komplementuje Dorotę: – Jest niesamowita. Ma ogień w oczach i jest bardzo żywa, kontaktowa, towarzyska. Moi znajomi od razu się nią zachwycili. Wracam z Londynu na stałe już w maju i mam nadzieję, że będziemy się spotykać jeszcze częściej. Polecam też program, bo ja widzę same plusy.

Ten wybór to był strzał w dziesiątkę! Dorota i Andrzej spotkali się już 6 razy i zanosi się na więcej! Nie tylko dlatego, że Dorota mieszka w Katowicach, a Andrzej w Dąbrowie Górniczej. Między nimi po prostu zaiskrzyło!

Take me out
środa, 20;00, Polsat

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zobacz scenę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w pełnym oświetleniu!

Magdalena Pełek

Zobacz najnowszy zwiastun „Wyspy przetrwania”

Dawid Propolis
%d bloggers like this: