Eliza Gwiazda - Take me out fot. Polsat
Eliza Gwiazda - Take me out fot. Polsat
tvdzis.pl » Take me out: W programie pojawi się Gwiazda!
Polsat Polecamy Telewizja Umów się ze mną. Take me out

Take me out: W programie pojawi się Gwiazda!

W najbliższym odcinku randkowego show pojawi się nowa uczestniczka – Gwiazda. Zaintryguje Piotra „Gumę” Gumulca, którego zdziwi jej „oryginalne imię”.

– Rozumiem, że ojciec był nieźle wstawiony, jak szedł do urzędu? – zapyta Guma, próbując dociec, czy tak nietypowe oznaczenie uczestniczki na standzie to oznaka wybujałego ego, czy może kryje się za tym coś jeszcze.

Gwiazda nie da się sprowokować do wyznania i odpowie wymijająco: – Nabieram wody w usta.

Skąd pomysł, żeby zaprezentować się w show tak odważnie  jako… Gwiazda? Otóż, okazuje się, że „Gwiazda” to po prostu nazwisko uczestniczki!

– Tak,  to jest moje nazwisko – śmieje się Eliza Gwiazda – I wbrew pozorom ja nie gwiazdorzę, tylko z gwiazdami pracuję. Przeprowadzam z nimi wywiady i prowadzę relacje z wydarzeń modowych, kosmetycznych i kulturalnych. Mam też własny serwis, w którym skupiam się na życiu w tak zwanym show – biznesie, pojawiam się w Superstacji w programie „Na Tapecie” w roli komentatora w temacie życia gwiazd. Do niedawana byłam współprowadzącą w programie motoryzacyjnym. Do „Umów się ze mną. Take Me Out”, zgłosiłam się, bo uwielbiam emocje i najlepiej czuję się przed kamerą. To jest mój świat – dodaje. – Kiedy zobaczyłam ogłoszenie o castingach, poczułam, że to jest to i wysłałam zgłoszenie, a po kilku dniach okazało, się, że jestem w programie. To jest dla mnie nowe doświadczenie i przede wszystkim praca z najlepszymi w tej branży. Lubię ciekawych świata i pełnych pasji facetów, którzy wolą patrzeć na mnie niż na siebie w lustrze ;-). Musi być 100% faceta w facecie.W „Umów się ze mną. Take Me Out” zgłębimy tajniki flirtu. Będą rozmowy pełne niedomówień, aluzji i podtekstów. Flirt to przecież początek, rozpoznanie partnera, pierwotny rytuał, przystawka przed daniem głównym, rozgrywka przed porywającym utworem… moje serce jest wolne, za chwilę wiosna… więc kto wie…

Eliza Gwiazda, prezenterka telewizyjna i blogerka, chyba jednak jest „trochę” gwiazdą – tylko na Instagramie obserwuje ją 30 tys. osób!

Take me out
środa, Polsat, 20:05
Eliza Gwiazda - Take me out fot. Polsat
Eliza Gwiazda – Take me out fot. Polsat

Powiązane artykuły

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zobacz scenę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w pełnym oświetleniu!

Magdalena Pełek

Zobacz najnowszy zwiastun „Wyspy przetrwania”

Dawid Propolis
%d bloggers like this: