Jury Taniec z gwiazdami (fot. Polsat)
Jury Taniec z gwiazdami (fot. Polsat)
Główna » “Taniec z gwiazdami”: Jurorki wspominają pierwszy weselny taniec!
Polsat Polecamy Telewizja Taniec z gwiazdami

“Taniec z gwiazdami”: Jurorki wspominają pierwszy weselny taniec!

Dziś w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” odcinek weselny. Na parkiecie pojawi się stół, przy którym zasiądą wszystkie gwiazdy show. Te z kolei po raz pierwszy w historii programu wcielą się w postaci, których nie sposób nie spotkać na prawdziwym polskim weselu.

Popek zagra weselnego muzyka, Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski – państwa młodych, a Rafał Maserak na ten jeden wieczór wcieli się w postać wodzireja. Jakie jeszcze czekają nas niespodzianki? Nie zabraknie oczywiście weselnych przebojów: „Jedzie pociąg z daleka”, „Cudownych rodziców mam”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną” czy „Żono moja”, który wykona na żywo zespół Masters.

A jak swój pierwszy weselny taniec wspominają jurorki „Tańca z Gwiazdami”?

„Było profesjonalnie, ale też ciepło i normalnie. Przez nasz taniec przemawiała po prostu miłość. Tańczyliśmy walca angielskiego i przyznam szczerze, że nie potrafiłam ukryć wzruszenia. To był  piękny, romantyczny taniec dokładnie taki, jaki sobie z Wojtkiem oboje wymarzyliśmy” – wspomina Iwona Pavlović.

Iwona Pavlović fot. Polsat
Iwona Pavlović fot. Polsat

Ola Jordan:”Chociaż jesteśmy z Jamesem tancerzami i tańczymy w parze od 18 lat, staraliśmy się, żeby nasz pierwszy taniec na weselu był bardzo normalny i wolny, czyli przytulany do piosenki “Eternal Flame”  😉 Nie chcieliśmy robić dużego show. Był to nasz taniec, a nie turniej tańca towarzyskiego. Ale jednak goście czekali na coś więcej i poprosili nas, żebyśmy zatańczyli dla nich coś specjalnego. I zatańczyliśmy naszą ukochaną rumbę”.

Ola Jordan, Taniec z gwiazdami (fot. Polsat)
Ola Jordan, Taniec z gwiazdami (fot. Polsat)

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” już dziś o 20.00 w Telewizji Polsat.

Powiązane artykuły

Żora Korolyov: Mam znakomitą partnerkę w „Tańcu z gwiazdami”

Magdalena Pełek

Zobaczcie, jak się bawi setka jurorów na planie „Śpiewajmy Razem. All Together Now”!

Dawid Propolis

Zobacz scenę Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017 w pełnym oświetleniu!

Magdalena Pełek