Bądźmy w kontakcie!

Polsat

„Taniec z Gwiazdami” – wspomnienia i powrót!

Ten kultowy program rozrywkowy to z punktu widzenia 25 lat stacji historia najnowsza. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zadebiutował w Polsacie w marcu 2014 roku i był to najgorętszy transfer telewizyjny show tamtej wiosny.

Magdalena Pełek

Opublikowano

on

Taniec z gwiazdami - 25 lat Polsatu fot. Polsat

Ten kultowy program rozrywkowy to z punktu widzenia 25 lat stacji historia najnowsza. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zadebiutował w Polsacie w marcu 2014 roku i był to najgorętszy transfer telewizyjny show tamtej wiosny.

Przez kilka tygodni nie milkły komentarze i spekulacje kto wystąpi w pierwszej edycji programu w Polsacie, a kto zasiądzie w jury. Ostatecznie w składzie oceniających znalazły się Beata Tyszkiewicz, Ivona Pavlovic, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski, których oglądany w programie do dziś. W pierwszej edycji „Tańca z Gwiazdami” zobaczyliśmy m.in. Antka Królikowskiego, Rafała Brzozowskiego, Jacka Rozenka, Piotra Gruszkę, Natalię Siwiec i Karolinę Szostak. To właśnie wtedy narodziła się miłość Natalii Halejcio i Tomka Barańskiego, a na podium znaleźli wówczas się: gwiazda nastolatek Dawid Kwiatkowski, będąca na szczycie popularności aktorka Joanna Moro i ulubienica Polek aktorka – Aneta Zając, która ostatecznie jako pierwsza sięgnęła w Polsacie po Kryształową Kulę.

Z kolejną 2 edycją dość szybko pożegnały się młode gwiazdki Marta Wierzbicka i Honorata Skarbek. Show najlepszym potrafił skraść Michał Koterski, a w programie po raz pierwszy zobaczyliśmy Agnieszkę Kaczorowską w parze z Rafałem Maślakiem. To właśnie jesienią 2014 roku bariery i własne słabości przełamywał w show Jasiek Mela, a wśród najlepszych znalazły się same panie – Marcelina Zawadzka, Ania Wyszkoni i Agnieszka Sienkiewicz. W kolejnych edycjach oglądaliśmy tak gorące nazwiska jak Ewa Kasprzyk, Tatiana Okupnik, Cleo, Łukasz Kadziewicz, Andrzej Krzywy, Kasia Stankiewicz, Julia Wróblewska czy Adam Zdrójkowski, MisheelJargalsaikhan i Mariola Bojarska- Ferenc. To właśnie w Polsacie happy endem zakończył się udział w show Eweliny Lisowskiej (IV edycja), która wcześniej….odpadła z programu, by po przywróceniu sięgnąć po zwycięstwo. W 7 edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie znów wydarzyło się coś po raz pierwszy. W show zobaczyliśmy Iwonę Cichosz – Miss Świata Osób Niesłyszących 2016. Iwona po pasjonującej walce dotarła do finału, gdzie głosami widzów przegrała z równie świetnie tańczącą Natalią Szroeder.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to były również wielkie chwile najpopularniejszych tancerzy. Dwa razy wygrywał w Polsacie Stefano Terrazzino,  który z 4 triumfami jest najbardziej utytułowanym sukcesami w programie tancerzem w Polsce. Pierwsze zwycięstwa po latach uczestnictwa w show odnieśli Tomasz Barański z Eweliną Lisowską i Jan Kliment z Natalią Szroeder. Sympatyczny Czech na swój sukces czekał 8 lat, na przeciwnym biegunie znajdziemy Agnieszkę Kaczorowską która  „Taniec z Gwiazdami” wygrała w trzeciej edycji show w Polsacie, a drugiej w której wzięła udział. Do zwycięstwa doprowadziła aktora Krzysztofa Wieszczka.

Miłość w programie poza Klaudią Halejcio i Tomkiem Barańskim znaleźli Joanna Opozda i Kamil Kuroczko czy zwyciężczyni V edycji Anna Karczmarczyk. Wiosną przyszłego roku, „Taniec z Gwiazdami”, który w Polsacie świętował 20 edycję, pojawi się ponownie na antenie stacji.

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Seriale

„Świat według Kiepskich” – Michał Urbaniak w finale sezonu!

W finałowym odcinku emitowanego obecnie sezonu „Świata według Kiepskich” wystąpi polski muzyk jazzowy – Michał Urbaniak!

Dawid Propolis

Opublikowano

on

Kiepscy - Straszny film (fot. G. Gołębiowski)
fot. G. Gołębiowski

W finałowym odcinku emitowanego obecnie sezonu „Świata według Kiepskich” wystąpi polski muzyk jazzowy – Michał Urbaniak! Kompozytor wspólnie z Jackiem Bielańskim, znanym tekściarzem i wokalistą, zagrają na otwarciu nowej infrastruktury rozrywkowej, która powstała w miejscu kościoła.

Niespodziewana zmiana zagospodarowania przestrzeni osiedlowej będzie wynikiem przekrętu Prezesa Kozłowskiego (Andrzej Gałła), który podstępem zaangażuje w cały proceder Ferdka (Andrzej Grabowski)! Polityk namówi Kiepskiego, aby przeprowadził wśród mieszkańców osiedla zbiórkę podpisów w sprawie zagospodarowania niewykorzystanych terenów zielonych. Obiecuje zbudować obiekty rekreacyjne. Ferdek ochoczo pomaga prezesowi nie wiedząc, że został wplątany w grubszą aferę. Konsekwencje okażą się dla Ferdka ciężką lekcją!

Finałowy odcinek sezonu “Świata według Kiepskich” w środę o 20:00 w Polsacie!

Więcej o serialu Świat Według Kiepskich – Kliknij
Oglądaj serial Świat Według Kiepskich – Online 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

 

W rytmie serca: Prawda wychodzi na jaw!

Czytaj dalej. Kliknij!

Polsat

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” pokonała „Eurowizję”! Kiedy 12. edycja?

Polsat ponownie był liderem w trakcie emisji każdego odcinka programu, a finałowa rozgrywka przyciągnęła przed telewizory więcej widzów niż nadawana w TVP1 „Eurowizja”. Udziały Polsatu wśród wszystkich badanych wyniosły 14,94% i 12,83% w grupie komercyjnej wobec 11,47% i 11,2% uzyskanych przez TVP1.

Dawid Propolis

Opublikowano

on

Twoja Twarz Znajomo FINAŁ (fot. M.Zawada)
fot. M. Zawada

11 edycję cieszącego się od ponad pięciu lat ogromną popularnością show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wygrał Kazimierz Mazur. Polsat ponownie był liderem w trakcie emisji każdego odcinka programu, a finałowa rozgrywka przyciągnęła przed telewizory więcej widzów niż nadawana w TVP1 „Eurowizja”. Udziały Polsatu wśród wszystkich badanych wyniosły 14,94% i 12,83% w grupie komercyjnej wobec 11,47% i 11,2% uzyskanych przez TVP1.

Polsat poprawił wynik pasma w stosunku do ubiegłego roku. To duży sukces, bo program emitowany jest już od ponad pięciu lat. 11. edycję show oglądało 1,61 mln średnio widzów a udziały w grupie komercyjnej wyniosły 14,5%, wobec 13,7% uzyskanych podczas zeszłorocznej wiosny.

Fantastyczny finał

Finał „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” był jak zwykle bardzo emocjonujący. O czek w wysokości 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny mierzyli się: Katarzyna Dąbrowska, Elżbieta Romanowska, Kazimierz Mazur i Antek Smykiewicz. O tym, kto wygrał  edycję zdecydowały detale. Kazimierz Mazur brawurowo wcielił się w postać Marylin Monroe w utworze „Bye Bye Baby”. Jurorzy docenili jego doskonały warsztat aktorski i zdecydowali, że to on zostanie zwycięzcą show. – No to jest chyba jakiś żart! – mówił wzruszony artysta. – Pamiętam jak oglądałem ze swoją żoną ten program, był wielkim moim marzeniem. I potem jak przychodziłem tutaj, to moim celem było nie zajmować cały czas ostatniego miejsca. Dziękuję Państwu, bo to dla Was to robimy. Rzeczywiście marzenia się spełniają. I jeszcze marzenie takie, że możemy być wszyscy razem i się bardzo kochać, bo myślę, że to jest złoto dla wszystkich. Chciałbym podziękować Telewizji Polsat i firmie Endemol Shine za to, że pozwolili mi spełnić moje marzenie – dodał. Nagrodę przekazał Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym z Opola.

Kiedy 12. edycja show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Kolejna 12. edycja show już od września w Telewizji Polsat.

 

Polub nas na Facebooku 

Czytaj dalej. Kliknij!

TV4

Nowy program „Nasza Klasa” jesienią w Czwórce

Czwórka planuje na jesień emisję nowego programu rozrywkowego „Nasza Klasa”, w którym znane osoby zostaną „wywołane do tablicy” przez dzieci.

Dawid Propolis

Opublikowano

on

fot. TV4

Czwórka planuje na jesień emisję nowego programu rozrywkowego „Nasza Klasa”, w którym znane osoby zostaną „wywołane do tablicy” przez dzieci.

Spotykając się w szkolnej klasie z najbardziej szczerym i bezpośrednim audytorium, gwiazdy filmu, sportu, kultury i rozrywki odpowiadać będą na pytania najmłodszych i zmierzą się z rozmaitymi przygotowanymi przez nich zadaniami. W luźnej, lekkiej formule dzieci będą miały okazję zadać sławnym osobom pytania, jakie rzadko padają w wywiadach ze strony dorosłych dziennikarzy, a także przekonać się, czy ich goście potrafią znaleźć z nimi wspólny język i dobrze się bawić.

Jako goście programu wystąpią m.in.: Marcin Wójcik, Michał Wójcik, Mariusz Węgłowski, Krzysztof Ibisz, Mariusz Pudzianowski, profesor Jerzy Bralczyk i Paweł Orleański.

„Nasza Klasa” to program oparty na rozrywkowym formacie „Facing The Classroom”, który stał się hitem jednej z ostatnich edycji targów MIPTV w Cannes, a w tym roku uznany został za najlepszy francuski format eksportowy 2018. Po spektakularnym sukcesie we Francji, gdzie emitowany jest pod tytułem „Au tableau!!!”, trafił na telewizyjne ekrany m.in. we Włoszech, Nowej Zelandii, Belgii czy Holandii, a wśród rynków zainteresowanych lokalną edycją są Wielka Brytania, Hiszpania, Kanada i kraje Ameryki Łacińskiej.

Emisja programu jesienią w Czwórce.

Polub nas na Facebooku

Czytaj dalej. Kliknij!

Subskrybuj powiadomienia!

Bądź na bieżąco!
Reklama

Facebook

Reklama

Popularne