Canal+ wprowadza do Czech i Słowacji stację Canal+Domo

Tomasz Pągowski – Remont w 48h

Już od 1 grudnia czescy i słowaccy widzowie będą mogli oglądać polskie produkcje Domo+. Canal+ uruchomi specjalną wersję stacji na czeski rynek.

Nowość na czeskim rynku

Jak informują czeskie media, czeskosłowacki operator telewizyjny Skylink wspólnie z Platformą Canal+ na początku grudnia uruchomią nowy kanał telewizyjny Canal+Domo. Będzie dostępny ekskluzywnie tylko dla klientów Skylink.

Programy znane z polskiej telewizji

Widzowie Canal+Domo będą mogli oglądać m.in. program Marty Czerkies “Kupione i co dalej”?, Tomasza Pągowskiego “Remont w 48 h”, Natalii Sosin “Daleko do miasta” czy “Pogotowie remontowe” Wiesława Skiby

Canal+ Domo – logo programu

Zmiany w Domo+?

UPDATE: Stacja Canal+Domo będzie działać w oparciu o polską koncesję, a nie tak jak podawaliśmy wcześniej czeską. Dodajmy, że operatorem platformy Skylink jest M7 Group należąca do francuskiej Grupy CANAL+

Poprzedni artykuł

"Pierwsza miłość": Marcin zaprasza Dorotę na randkę!

Następny artykuł

Wojciech Modest Amaro gościem "MasterChefa"

powiązane posty
Czytaj więcej

PREMIERY CANAL+ nowy serwis VOD w Polsce

Platforma CANAL+ uruchamia nowy serwis VOD. Udostępni w nim hity filmowe. Będzie dostępna dla użytkowników www, iOS, Android i Android TV.
Czytaj więcej

Netflix od jutra na dekoderach Canal+

CANAL+ oraz Netflix rozpoczynają dziś współpracę i przedstawiają polskim klientom ofertę, która w wygodny sposób łączy CANAL+ i Netflix w jednym pakiecie.