TV Puls i PULS 2 dostępne w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Rodzinny interes

Play rozszerza pakiet Podstawowy Play Now i Play Now TV o dwa nowe kanały – TV Puls i PULS 2. Są one dostępne już od dzisiaj, dla wszystkich użytkowników telewizji operatora.

Czym jest Play Now?

PLAY NOW to platforma telewizyjna dostępna w aplikacjach mobilnych. Urządzeniach opartych na Android TV, na playnow.pl oraz z dekoderem w ofercie PLAY NOW TV. Pakiet Podstawowy w PLAY NOW oferuje w cenie abonamentu dostęp do programów sportowych, filmowych, serialowych, dziecięcych, popularno-naukowych oraz rozrywkowych, m.in. Eleven Sports 3, TNT, HISTORY, Paramount Channel, Nicktoons czy Comedy Central. W ofercie PLAY NOW TV, czyli z dekoderem TV BOX, abonenci mogą oglądać jeszcze więcej kanałów, w tym National Geographic, FOX czy Disney Channel. Od 30 lipca oba te pakiety wzbogacają się o dwa ogólnopolskie kanały uniwersalne TV Puls i PULS 2, których nadawcą jest Telewizja Puls.

TV Puls – kanał dla rodziny

Kanał TV Puls oferuje bardzo bogaty program dla całej rodziny, w tym codziennie o 20:00 i w weekendy premierowe hity filmowe z plejadą gwiazd, światowe seriale, najlepsze animacje, dokumenty, produkcje własne – seriale: nagrodzony Telekamerą Tele Tygodnia „Lombard. Życie pod zastaw”, „Rodzinny interes” i „Reporterzy. Z życia wzięte”, rozrywkowy show „Gra Muzyka”, „Następny proszę!” oraz transmisje z największych ogólnopolskich wydarzeń artystycznych.

Puls 2 – dla dzieci i rodziców

PULS 2 to kanał z bardzo bogatą i atrakcyjną ofertą programową, ze szczególnym uwzględnieniem widzów najmłodszych i ich rodziców. Z początkiem marca br. zostało uruchomione na PULS 2 wielogodzinne pasmo Puls Kids, które prezentuje najlepsze światowe animacje m.in. „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Marta mówi”, „Psi Patrol”, „Mustang: Duch wolności”. Od tego momentu PULS 2 w ramach nadawanego pasma pozostaje liderem oglądalności wśród dzieci w grupie wiekowej 4-12 lat. Codziennie po godzinie 20:00 PULS 2 zaprasza dorosłych widzów na najlepsze seriale polskie i zagraniczne, programy rozrywkowe oraz filmy fabularne.

Zobacz jeszcze: Rodzinny interes w TV PULS

Poprzedni artykuł

Player.pl - propozycje na sierpień 2020

Następny artykuł

Rafał Brzozowski poprowadzi „The Voice Senior”

powiązane posty
Czytaj więcej

Samsung Smart TV z aplikacją WP Pilot

WP Pilot udostępnił właśnie nową aplikację dla użytkowników Samsung Smart TV. Pozwala na oglądanie prawie 100 kanałów telewizyjnych na żywo.
Czytaj więcej

Qczaj został ambasadorem… Romance TV

Romance TV ma nowego ambasadora. QCZAJ, czyli Daniel Józek  QCZAJ podbił serca internautek i błyskawicznie stał się jednym z najpopularniejszych trenerów w kraju. Od czerwca będzie pełnił funkcję twarzy stacji.