TV Puls i PULS 2 dostępne w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Rodzinny interes

Play rozszerza pakiet Podstawowy Play Now i Play Now TV o dwa nowe kanały – TV Puls i PULS 2. Są one dostępne już od dzisiaj, dla wszystkich użytkowników telewizji operatora.

Czym jest Play Now?

PLAY NOW to platforma telewizyjna dostępna w aplikacjach mobilnych. Urządzeniach opartych na Android TV, na playnow.pl oraz z dekoderem w ofercie PLAY NOW TV. Pakiet Podstawowy w PLAY NOW oferuje w cenie abonamentu dostęp do programów sportowych, filmowych, serialowych, dziecięcych, popularno-naukowych oraz rozrywkowych, m.in. Eleven Sports 3, TNT, HISTORY, Paramount Channel, Nicktoons czy Comedy Central. W ofercie PLAY NOW TV, czyli z dekoderem TV BOX, abonenci mogą oglądać jeszcze więcej kanałów, w tym National Geographic, FOX czy Disney Channel. Od 30 lipca oba te pakiety wzbogacają się o dwa ogólnopolskie kanały uniwersalne TV Puls i PULS 2, których nadawcą jest Telewizja Puls.

TV Puls – kanał dla rodziny

Kanał TV Puls oferuje bardzo bogaty program dla całej rodziny, w tym codziennie o 20:00 i w weekendy premierowe hity filmowe z plejadą gwiazd, światowe seriale, najlepsze animacje, dokumenty, produkcje własne – seriale: nagrodzony Telekamerą Tele Tygodnia „Lombard. Życie pod zastaw”, „Rodzinny interes” i „Reporterzy. Z życia wzięte”, rozrywkowy show „Gra Muzyka”, „Następny proszę!” oraz transmisje z największych ogólnopolskich wydarzeń artystycznych.

Puls 2 – dla dzieci i rodziców

PULS 2 to kanał z bardzo bogatą i atrakcyjną ofertą programową, ze szczególnym uwzględnieniem widzów najmłodszych i ich rodziców. Z początkiem marca br. zostało uruchomione na PULS 2 wielogodzinne pasmo Puls Kids, które prezentuje najlepsze światowe animacje m.in. „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Marta mówi”, „Psi Patrol”, „Mustang: Duch wolności”. Od tego momentu PULS 2 w ramach nadawanego pasma pozostaje liderem oglądalności wśród dzieci w grupie wiekowej 4-12 lat. Codziennie po godzinie 20:00 PULS 2 zaprasza dorosłych widzów na najlepsze seriale polskie i zagraniczne, programy rozrywkowe oraz filmy fabularne.

Zobacz jeszcze: Rodzinny interes w TV PULS

Previous Article

Player.pl - propozycje na sierpień 2020

Next Article

Rafał Brzozowski poprowadzi „The Voice Senior”

Related Posts