• Główna
  • Polecamy
  • Telewizja NOWA TV prezentuje cykl „Gwiazdorskie poniedziałki”
Polecamy Filmy w TV

Telewizja NOWA TV prezentuje cykl „Gwiazdorskie poniedziałki”

W styczniu NOWA TV zaproponuje widzom cykl „Gwiazdorskie poniedziałki”, w którym pokazane zostaną filmy z udziałem gwiazd światowego kina.

Począwszy od 2 stycznia, w każdy kolejny poniedziałek o godz. 20:00 na widzów cze­ka filmowa uczta z udziałem gwiazd światowego kina.

Cykl roz­pocznie komediodramat W chmurach (ang. Up in the air) ze znakomitą kreacją George’a Clooneya w roli specjalisty od zwalniania pracowników, czarującego uwodziciela Ryana Binghama. Film w reżyserii Jasona Reitmana zdobył uznanie zarówno krytyków, jak i widzów. Dostał 6 nominacji do Oscara (między innymi dla Clooney’a za pierwszoplanową rolę męską) oraz otrzymał nagrodę Emmy za najlepszy scenariusz.

 W kolejny poniedziałek (9 stycznia) odbędzie się polska premiera obrazu z udziałem Johna Travolty pt. Burza (ang. Life on the Line). Beau zajmuje się naprawianiem linii wysokiego napięcia. Jego praca jest bardzo niebezpieczna. Kiedy w trakcie wykonywania zadania ginie jego brat Beau postanawia roztoczyć opiekę nad osieroconą bratanicą Bailey (Kate Bosworth). W jednej z ról widzowie zobaczą także Sharon Stone. Tydzień później (16 stycznia) NOWA TV zaprasza na spotkanie z bohaterami filmu Przekroczyć granicę (ang. Across the Line: The Exodus of Charlie Wright), opowiadającego o ucieczce nieuczciwe­go finansisty (Aidan Quinn) przed odpo­wiedzialnością. W filmie występują także Andy Garcia oraz Luke Goss.

Przedostatni poniedziałek stycznia (23 stycznia) będzie prawdziwą gratką dla miłośników Mickeya Rourke’a. NOWA TV po raz pierwszy w Polsce pokaże film z udziałem gwiazdy Zapaśnika i  9 i ½ tygodnia. Twórcy Krwawej gry (ang. Blunt Force Trauma) zabiorą widzów w świat nietypowych i nielegalnych walk na śmierć i życie.

Stycznio­we spotkania ze znakomitymi aktorami zakończy emisja Frankensteina (ang. Mary Shelly’s Frankenstein). W rolę słynnego po­twora brawurowo wcielił się zdobywca dwóch Oscarów – Robert De Niro. Na planie partnerowali mu Kenneth Branagh, Helena Bonham Carter oraz Ian Holm.  Cykl „Gwiazdorskie poniedziałki” w styczniu co tydzień o 20:00.

Powiązane artykuły

Julia Wieniawa – Narkiewicz zagra „W rytmie serca”!

Robert Wróbel

Beauty Ekspert w nowej odsłonie

Dawid Propolis

Królowe życia – ostatni odcinek!

Robert Wróbel