w

Borys Szyc promuje kryminały w BBC First

Popularny aktor Borys Szyc wziął udział w kampanii BBC First w której w zabawny sposób namawia do relaksu przed telewizorem. Zobacz jakie alibi przygotował z tej okazji!

Jesienny odpoczynek

Krótkie, jesienne dni, deszcz uderzający w parapet i ciepło bijące od domowych kaloryferów sprawiają, że żaden plan na wieczór nie brzmi tak kusząco, jak ten przewidujący zawinięcie się w koc i oglądanie seriali. I choć ta forma spędzania czasu w sposób niezakłócony, bez bycia ocenianym przez otoczenie powinna stanowić nienaruszalne prawo każdego człowieka, życie rządzi się swoimi prawami. Czy nie jest tak, że najczęściej właśnie wtedy, gdy szczęśliwie umościmy się przed telewizorem, dzwoni telefon i znajomi, rodzina, randka, obowiązki próbują wyciągnąć nas z domu? Jak wybrnąć z sytuacji, żeby pozostać wiernym swoim planom jednocześnie zachowując twarz?

Z rozwiązaniem przychodzi kanał BBC First, który na okazję jesiennych premier lekkich kryminałów wspólnie z Borysem Szycem przygotował zestaw zaskakujących alibi, pozwalających wywinąć się z najróżniejszych sytuacji zagrażających wieczorowi z pilotem w ręku. Stworzone w ten sposób interaktywne wideo zawiera inspiracje oraz przede wszystkim aktorskie wskazówki na pięć skutecznych taktyk odmowy.

Aktorskie sztuczki

„Każdy z nas, szczególnie w deszczowej, jesiennej aurze, ma czasem ochotę najzwyczajniej w świecie pobyć sam i w spokoju domowego zacisza pooglądać coś fajnego – mi  zdarza się to bardzo rzadko z moją brygadą. Tym bardziej, kiedy taki wieczór ma szansę powodzenia, ostatnie o czym marzysz to wyjście z domu, jakkolwiek trudna do odrzucenia nie byłaby propozycja. Jak się z takiego potrzasku wydobyć? Wspólnie z BBC First nagraliśmy o tym wideo. Chcemy dodać otuchy tym, którzy nie lubią lub nie potrafią odmawiać i pomóc im znaleźć odpowiednie dla siebie alibi”.

– tłumaczy Borys Szyc.

Ciekawe propozycje serialowe

BBC First tej jesieni, od poniedziałku do piątku o godz. 20:30, zaprasza widzów na cykl lekkich kryminałów „Zabójczy raj”. Oprócz intrygujących zagadek detektywistycznych i znanych bohaterów, na widzów czekają również przepiękne i skąpane w słońcu scenerie. W ramach cyklu zobaczymy bowiem premierowe odcinki serii „Tajemnice Majorki”, „Śmierć pod palmami” oraz „Morderstwa w Midsomer”.

„Jesień jest doskonałym momentem na oglądanie kryminałów, bo szarówka za oknem wzmaga ten złowieszczy klimat.  Bardzo lubię popularny ostatnio trend umiejscawiania kryminałów w rajskich lokalizacjach. Z jednej strony mroczne sekrety i zwroty akcji, a z drugiej idylliczne obrazy, które pozwalają oderwać się od tego, co za oknem. To duży bonus!”

 – dodaje Borys Szyc

Co myślisz?

Napisane przez Robert Wróbel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    “Rodzina na Maxa” Marii Sadowskiej hitem Polsatu?