Pierwsza miłość: Marysia dostaje propozycję nie do odrzucenia!

Pierwsza Miłość (fot. B. Bogielczyk)

Kryzys w małżeństwie Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach) trwa. Mimo, że zdrada jej męża z Grażyną (Grażyna Wolszczak) wyszła na jaw, kobieta nie zamierza zrezygnować z pracy w klinice swojej rywalki.

Wenerski (Przemysław Sadowski) ma dla niej propozycję nie do odrzucenia! Wybitny specjalista w zakresie inżynierii tkankowej chce, by Marysia dołączyła do jego zespołu testującego amerykański antybiotyk! Jego wspólniczka Grażyna jest temu przeciwna. Czy Marysia przyjmie propozycję Wenerskiego? Chociaż nie jest lekarzem, to studiowała medycynę, dlatego jego zdaniem doskonale poradzi sobie jako łącznik pomiędzy lekarzami i ekipą zajmującą się dokumentacją medyczną. Mamy przedpremierowy fragment z odcinka „Pierwszej miłości”!

Czy bliska współpraca z przystojnym lekarzem to zapowiedź kolejnych miłosnych zawirowań w życiu Marysi? Chcecie dowiedzieć się, jak potoczą się losy Waszych ulubionych bohaterów? Śledźcie „Pierwszą miłość” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie!

Premierowe odcinki serialu „Pierwsza Miłość” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na antenie Polsatu i na www.ipla.tv

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

„Kowalscy kontra Kowalscy” wrócili na plan!

Następny artykuł

Receptura - Agnieszka Więdłocha w nowym serialu TVN

powiązane posty
Czytaj więcej

Wielkie gotowanie z gwiazdami w TVN

Do wspólnego sobotniego gotowania zachęcają Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler, Dorota Wellman oraz Ewa Drzyzga.