Gliniarze wiosna 2021

Już za tydzień „Gliniarze” wracają do akcji w telewizji Polsat! Nowe sprawy czekają na rozwiązanie.

Życie Natalii w zagrożeniu

W nadchodzącym sezonie „Gliniarzy” na widzów czeka wiele niespodzianek. Nowe historie, inspirowane autentycznymi wydarzeniami, które sprawią że ciężko będzie oderwać się od ekranu. Już na samym początku nasi bohaterowie zmierzą się między innymi z porywaczem autobusu szkolnego, szaleńcem, który strzela do przypadkowych przechodniów czy przebiegłym politykiem próbującym manipulować działaniami detektywów. Poważnie zagrożone będzie również życie Natalii (Ewelina Ruckgaber), która zostanie zakładniczką podczas napadu na bank. Poza działaniami na terenie Warszawy śledczy będą przejmować najtrudniejsze sprawy od oddziałów policji w podmiejskich wsiach i miasteczkach, co zmusi ich do konfrontacji z zupełnie nowym typem przestępczości. W nowych odcinkach widzowie otrzymają solidną dawkę silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych bójek, pościgów i strzelanin.

Zgrany team


Dziesiąty sezon „Gliniarzy” to jednak przede wszystkim powrót dobrze znanych detektywów i ich codziennych problemów. Czy Natalia (Ewelina Ruckagaber) i Kuba (Piotr Mróz) pozostaną parą w życiu prywatnym? Czy żonie Krystiana (Tomasz Skrzypaniak) uda się utrzymać zagrożoną ciążę? Jak rozwinie się relacja Olgierda (Arkadiusz Krygier) i Łucji (Marta Lewandowska)? Czy charyzmatyczny policjant ulegnie wdziękom pięknej Dagmary (Marta Bartczak)? Czy Szwarc (Zbigniew Kozłowski) przestanie wreszcie uprzykrzać pracę wydziału? A informatyk policyjna Żaneta Kujawska (Monika Miller) stoczy walkę z duchami przeszłości. To tylko niektóre problemy, z którymi przyjdzie się zmierzyć bohaterom „Gliniarzy”.

Przed „Gliniarzami” szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? Przekonamy się już od 1 marca, od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:00 w Polsacie.

Serial można oglądać na www.ipla.tv


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Previous Article

The Voice Kids: 12-latka z głosem diwy! Trenerzy oniemieli. Wideo.

Next Article

„Komisarz Mama” wraca do gry! Nowy serial już 3 marca w Polsacie!

Related Posts
Miss Supranational 2018 (fot. Polsat)
Czytaj więcej

Festiwal Piękna 2018: Najpiękniejsze kobiety świata nagrały teledysk (wideo i zdjęcia)

Nagranie energetycznego teledysku w konwencji lip dub ponad siedemdziesięciu dziewczyn było dla nich nie lada wyzwaniem. Uczestniczki musiały zsynchronizować poruszanie swoimi ustami z tekstem piosenki „Footloose” i doskonale zgrać się między sobą. Nagranie dubla nie  wchodziło w grę. Czy stanęły na wysokości zadania? Zobaczcie fragment klipu i przekonajcie się sami!
Total
2
Share