Receptura – Agnieszka Więdłocha w nowym serialu TVN

Agnieszka Więdłocha (fot. TVN)

Historia lubi się powtarzać, szczególnie w miłości. Trwają zdjęcia do nowej produkcji obyczajowej „Receptura”. Widzowie będą śledzić w niej równolegle losy dwóch bohaterek – jednej mieszkającej we współczesnej stolicy i drugiej: żyjącej w międzywojennej Warszawie. Obie podążą za tajemnicą inspirowaną przepisem na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. W części historycznej w roli głównej – powracająca na mały ekran – Agnieszka Więdłocha! Premiera „Receptury” już jesienią w TVN i na Playerze!

Dziś i jutro

W połowie maja w Warszawie ruszyły zdjęcia do najnowszej produkcji TVN Grupa Discovery „Receptura”. To sześcioodcinkowa opowieść rozgrywająca się równocześnie w okresie międzywojennym oraz w czasach dzisiejszych, która w intrygujący sposób łączy perspektywę tradycji z nowoczesnością.

Czekoladowe sekrety

Klamrą spinającą dwie kobiece historie w „Recepturze” jest dziennik Marii Kielicz, który przypadkowo wpada w ręce młodej studentki architektury –  Zosi. Wraz z jego kolejnymi stronami rozwija się opowieść o rozterkach, ambicjach i romantycznych wyborach kobiet szukających prawdy o sobie. Zosia odkrywa historię swojej prababki. W 1936 r. Maria, samotna matka z dyplomem z architektury, przyjeżdża do międzywojennej stolicy, aby rozpocząć nowe życie. W Warszawie kobieta otrzymuje posadę asystentki Jana Wedla. Szybko staje się jego zaufaną pracownicą i powiernicą tajemnic najprężniej działającej fabryki czekolady w Europie.

Gwiazdorska obsada

W rolę Marii Kielicz wcieli się Agnieszka Więdłocha. Na ekranie towarzyszą jej: Jacek Koman jako Jan Wedel, Mateusz Janicki oraz aktor niemieckiego pochodzenia Fabian Prokein („Ludzie i bogowie”).Zdjęcia do kostiumowej części „Receptury” potrwają do końca maja. A już w czerwcu na planie pojawią się kolejne gwiazdy, aby opowiedzieć historię współczesnej bohaterki –  Zosi. Więcej szczegółów wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

Pierwsza miłość: Marysia dostaje propozycję nie do odrzucenia!

Następny artykuł

"Totalne remonty Szelągowskiej": w rodzinie siła

powiązane posty
Czytaj więcej

Wielkie gotowanie z gwiazdami w TVN

Do wspólnego sobotniego gotowania zachęcają Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler, Dorota Wellman oraz Ewa Drzyzga.