TVN: Olivier Janiak i Power Couple już dziś!

Olivier Janiak “Power Couple” (fot TVN)

​Power Couple, produkcja z międzynarodowym sukcesem, już dziś o 20.00 w TVN!​ Show poprowadzi Olivier Janiak.

W programie “Power Couple” udział weźmie 7 znanych i lubianych par, które zamieszkają w jednej willi. Następnie uczestnicy show spędzą ze sobą 3 tygodnie, a ich zmagania zobaczymy w 10 odcinkach. Każdego tygodnia związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania.

Czy będą zadowoleni z towarzystwa jakie dobrała im produkcja? A co najważniejsze czy stawią czoła wyzwaniom, aby udowodnić, że dobrze się znają? W tej grze, pary mogą zamienić bliskość swoich relacji i wiedzę o sobie na wielką nagrodę pieniężną.

W premierowym odcinku kobiety będą przyczepione do katapulty bungee zamontowanej na dźwigu. Muszą obliczyć równanie matematyczne, którego składowymi są liczby związane z życiem ich partnerów. Poprawny wynik wskaże odpowiednie umieszczenie wtyczek w kontaktach i pozwoli odpalić katapultę.

Mężczyźni będą musieli wykazać się podzielnością uwagi. Czy to jest w ogóle możliwe? Zadaniem panów będzie polegało na poukładaniu w kuchni zakupów umieszczonych w koszu, według przedstawionego wzoru. Równolegle będą odpowiadali na pytania dotyczące ich żon, zadawane przez nie same. Na ułożenie poprawnie wszystkich przedmiotów i udzielenie poprawnych odpowiedzi będą mieli 10 min.

Kto po dzisiejszym odcinku trafi do strefy zagrożenia?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Poprzedni artykuł

Piękni i bezrobotni: Romek i Gwidon zostają kurierami!

Następny artykuł

Robert Makłowicz gościem 3. odcinka "MasterChef Junior"!

powiązane posty
Czytaj więcej

Wielkie gotowanie z gwiazdami w TVN

Do wspólnego sobotniego gotowania zachęcają Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler, Dorota Wellman oraz Ewa Drzyzga.