TVN Style: Viola Davis i bracia Scott remontują dom!

Jonathan Scott, Drew Scott i Viola Davis w show “Remonty gwiazd Hollywood” (fot. TVN Discovery)

Aktorka Viola Davis wraz z Drew i Jonathanem Scott spełni marzenie przyjaciółki w programie „Remonty gwiazd Hollywood” w TVN Style.

W najnowszym odcinku programu „Remonty gwiazd Hollywood” sławna aktorka Viola Davis będzie miała specjalne zdanie! Zdobywczyni Oscara i nagród Emmy oraz Tony, razem z braćmi Scott przygotuje niezwykłą niespodziankę swojej wieloletniej przyjaciółce Michelle. Jak ta zareaguje na spektakularny remont swojego domu?

Aktorka Viola Davis (fot. Popularimages)

Viola z Michelle znają się już ponad 30 lat – były współlokatorkami w Juilliard School. Jest niesamowitą mamą, która też wygrała z nowotworem. Aktorka opisuje ją jako „kogoś, kto zawsze stawia potrzeby innych ponad własne”. Viola Davis wspólnie z Drew i Jonathanem zaprojektuje jej przepiękną kuchnię a także specjalny pokój, gdzie będzie mogła się zrelaksować.

„Rozumiem wszystkich poświęcających się dla innych, naprawdę – mówi Viola Davis – Raz na jakiś czas, wydaje mi się, że też mogą czuć się zmęczeni i wyczerpani. Dlatego musimy im przypominać, że są darem! Remont domu Michelle to mój prezent dla niej. Uwielbiam ją i to był mój sposób na pokazanie swojej miłości. Myślę, że zasługuje na coś tylko dla siebie” – dodaje aktorka.

Drew i Jonathan Scott stoją w pokoju
Drew i Jonathan Scott

 „Remonty gwiazd Hollywood” to nowy program TVN Style, w którym największe sławy mogą okazać swoją wdzięczność wyjątkowym osobom, które miały ogromny wpływ na ich życie. Zaskoczą ich… niezwykłymi metamorfozami domów! Jedno jest pewne – nie zabraknie ogromnych emocji i łez wzruszenia. W każdym odcinku gwiazdy zaproszą widzów do swojego prywatnego świata.

“Remonty gwiazd Hollywood” (fot. TVN Discovery)

Zobacz program “Remonty gwiazd Hollywood” w Player oraz już dziś o 22.25 w TVN Style.

Previous Article

Polsat: Laura Samojłowicz i Monika Miller w serialu "Gliniarze"

Next Article

Polsat: „Demaskator. Poza prawem”- jesienna nowość

Related Posts
Czytaj więcej

Meksykańska przygoda Anny Orskiej w TVN Style

Anna Orska to artystka, który tworzy biżuterię, inspirując się przedmiotami codziennego użytku i wierzeniami kultur z najodleglejszych zakątków świata. Chęć wykorzystywania nietypowych komponentów do tworzenia ozdób co roku prowadzi ją w inne miejsce. Tym razem wspólnie z TVN Style wybrała się do Meksyku.
Total
2
Share