Jesienna ramówka 2019 w TVP

Maciej Kurzajewski, Izabela Krzan, Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel w otoczeniu paparazii
Jesień 2019 w TVP – Czar Par

Wielkie powroty, jesienne nowości i interesujące… zamiany. Tak szykuje się jesienna ramówka 2019 w Telewizji Polskiej.

Już we wrześniu na antenę TVP2, powróci najlepszy, muzyczny show w Polsce „The Voice of Poland”! To już dziesiąta, jubileuszowa edycja tego programu. W fotelach trenerskich zasiądą uwielbiani wykonawcy: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Czy “Czar Par” oczaruje widownię?

Wielkim wydarzeniem będzie z pewnością powrót po 23 latach kultowego programu „Czar Par”, który w nowej, dynamicznej i zaskakującej odsłonie poprowadzą Maciej Kurzajewski i Izabella Krzan. Przez dwanaście tygodni będziemy śledzić rywalizację wybranych z całej Polski odważnych, zwariowanych, a przede wszystkim kochających się par, które w każdym odcinku zostaną poddane próbom testującym ich miłość, współdziałanie, poczucie humoru i wiedzę o sobie nawzajem. Zmagania uczestników będą  oceniać: Katarzyna Cichopek z mężem Marcinem Hakielem, oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura.

Nowości i powroty

W niedzielne wieczory widzów TVP1 wzruszać i bawić będzie szósta już edycja najpopularniejszego programu rozrywkowego w Polsce „Rolnik szuka żony”, którego prowadzącą jest niezastąpiona Marta Manowska.

Jaka to melodia? fot. TVP
Jaka to melodia? fot. TVP

Dwie osoby w studio telewizyjnym
Izabela Krzan, Rafał Brzozowski (fot. TVP)

Jesień w TVP to również wiele nowości – oryginalne programy kulinarne: „Najgorszy kucharz” prowadzony przez Dariusza Kuźniaka i Marcina Kuca, „Teściowe i synowe. Kto tu rządzi?”, czy „Gotowi do gotowania. Start!” z Marzeną Rogalską w roli prowadzącej, a także pełen niespodzianek program „Wkręceni w randkę” prowadzony przez Annę Lucińską i Aleksandra Sikorę oraz teleturniej mistrza puenty Radka Brzózki „Gra słów. Krzyżówka”.  Dużo emocji dostarczą z pewnością programy „Koło Fortuny” i „Jaka to melodia?”, których prowadzący zamienili się miejscami – Norbi wraz z Izabellą Krzan będzie gospodarzem „Koła Fortuny”, a Rafał Brzozowski śpiewająco poprowadzi program „Jaka to melodia?”. 

Eurowizja w Polsce!

Emocje sięgną zenitu w listopadzie, podczas Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2019, którego Telewizja Polska jest organizatorem. Gospodarzami tego wyjątkowego i spektakularnego widowiska będzie błyskotliwa i utalentowana trójka: Ida Nowakowska, Aleksander Sikora i Roksana Węgiel. Konkurs odbędzie się 24 listopada w Gliwicach na Śląsku. Wydarzenie to będzie transmitowane na antenach Telewizji Polskiej.

SeriaLove

"Echo Serca" nowy serial TVP 1 fot. Anna Gostkowska
“Echo Serca” od nowego sezonu w TVP 2 fot. Anna Gostkowska

Jesień to wspaniały czas również dla miłośników seriali. Już od września kolejne, fascynujące odcinki największych serialowych hitów TVP: „Echo serca” (UWAGA! PRZENIESIONE DO TVP2!), „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „Korona królów” „Rodzinka.pl”, „O mnie się nie martw”, czy „Ojciec Mateusz”, a to tylko niektóre propozycje jesiennej oferty Telewizji Polskiej.

Wszystkie produkcje będzie można zobaczyć w serwisie VOD.TVP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Previous Article

Jesienny spot TVN 2019 (VIDEO)

Next Article

"Przyjaciółki" od 5 września 2019!

Related Posts
Czytaj więcej

TVP Polonia w HD

TVP Polonia - pierwszy program satelitarny Telewizji Polskiej, łączący miliony rodaków rozsianych po całym świecie, zmienia standard nadawania programu z jakości SD na HD.
Total
0
Share